Sea of Thieves'i Steam'e aktarmak

İşletim sistemi
Windows 10
Makaleler
1
Yer
BROOKLYN
Arkadaşlar arkadaşım Gamepass ile Sea of Thieves yüklemişti şimdi ise Steam'de satın aldı fakat oyun zaten yüklü bu yüzden tekrar indirmek istemiyor. Microsoft Store'dan indirilen oyunu nasıl Steam'e aktarabiliriz mümkün müdür?

Arkadaşlar arkadaşım Gamepass ile Sea of Thieves yüklemişti şimdi ise Steam'de satın aldı fakat oyun zaten yüklü bu yüzden tekrar indirmek istemiyor. Microsoft Store'dan indirilen oyunu nasıl Steam'e aktarabiliriz mümkün müdür?

Oyunun dosyalarını Steam'in oyunu yüklediği yere atın Doğruluğu kontrol edin.

Mümkündür. İndirmeyi başlatın sonra durdurun. Oyun dosyalarını Program Dosyaları x86/Steam/steamapps/common/Sea Of Thieves 2 içine atın. Sonra Steam'den dosyaları doğrulayın. Bu kadar.

Microsoft Store'dan indirilen oyunlar WindowsApps adlı klasörde oluyor ama o klasöre erişim izni bulunmuyor. Nasıl yapıldığını bilmiyorum ama biraz araştırırsanız dosyalara erişebilirsin. Daha sonra arkadaşların dediği gibi dosyaları aktarıp doğrulatırsanız muhtemelen çalışacaktır.

Microsoft Store'dan indirilen oyunlar WindowsApps adlı klasörde oluyor ama o klasöre erişim izni bulunmuyor. Nasıl yapıldığını bilmiyorum ama biraz araştırırsanız dosyalara erişebilirsin. Daha sonra arkadaşların dediği gibi dosyaları aktarıp doğrulatırsanız muhtemelen çalışacaktır.
Dosyayı TrustedInstaller yönettiği için buraya göz atabilirsiniz.
Windows 10'da Dosya Ve Klasörlerin Sahipliği Nasıl Alınır? - Technopat

Steamda oynayacaksan kesin önerim microsofttakini silip steamdan yüklemek arkadaşlarınla oynamaya kalkınca sorun yaşayabilirsin veya microsoft ile ilgili bir güncelleme steamda hata almana sonuç verebilir bence silip steamdan yüklemek en sağlıklısı.

Yeni konular

Geri
Yukarı