Seagate 250GB Barracuda 120 SSD nasıldır?

Bunlar datasheetleri. İkinci atılan ZA250CM10002 modeli eski modelle aynı galiba, ikisi de Phison S10 controller'ını kullanıyor. Biraz eski olsa da ucuza bulsan yeterlidir.

Senin attığın da BarraCuda 120 ZA250CM1A003 modeli bugünlerde beğenilen bir SSD ama review bulamadım, yazma hızları biraz farklı görünse de çok fark olmaz heralde.

Eğer sistem drive'ı olarak kullancaksan Barracuda SSD içindeki DRAM paketiyle bu civardakli DRAMsiz Phison S11 SSD'lerden daha mantıklı bence. Tabi şu anki fiyatına yakın Sandisk Ultra 3D ve WD Blue 3D varken mantıksız kalıyor.

Son düzenleme:
hocam SEAGATE Firecuda 510 1tb M.2 alacağım kullanan biri olarak tavsiyen nedir? 970 EVO PLUS ile arasında gidip geliyorum ?
Birbirine eşdeğer hangisi fiyat olarak uygunsa onu alın. İkisi de çok iyi. Ben çok memnunum. Isı değerleri de normal performansı da çok iyi. Amazon Amerika'dan Ocakta aldım. On günde gelmişti. Tek pişmanlığım fiyatlar uygunken 1 TB almamış olmak.
Test sonuçlarını ve ısı değerlerini de paylaşırım istersen.

Birbirine eşdeğer hangisi fiyat olarak uygunsa onu alın. İkisi de çok iyi. Ben çok memnunum. Isı değerleri de normal performansı da çok iyi. Amazon Amerika'dan Ocakta aldım. On günde gelmişti. Tek pişmanlığım fiyatlar uygunken 1 TB almamış olmak.
Test sonuçlarını ve ısı değerlerini de paylaşırım istersen.
sizin için zor olmayacaksa memnuniyet duyarım.

Dosya Ekleri

• test.png
    test.png
    23,3 KB · Görüntüleme: 91
  • seagate.png
    seagate.png
    8,8 KB · Görüntüleme: 84
  • seagateee.png
    seagateee.png
    19 KB · Görüntüleme: 83
Son düzenleme:

Yeni konular