Seagate Backup Plus vs Seagate Expansion vs WD Elements

ESTHEBAN

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-Intel I7-13700Hx
-Rtx4060 Laptop GPU
-32 GB Ram
-1 TB SSD
-Asus Tuf VG27AQ3A Monitör
-Steelseries APEX 3 TKL Klavye
-Razer Deathadder V2X Hyperspeed Mouse
Merhabalar. HDD almayı düşünüyorum ama 3 seçenek arasında kaldım yardımcı olursanız sevinirim.

1.
Seagate Backup Plus Slim 2.5" 1TB USB 3.0 Taşınabilir Disk (STHN1000400)

2.
Seagate Expansion 1TB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk STEA1000400

3.
WD Elements 1TB 2.5' USB 3.0 Taşınabilir Disk (WDBUZG0010BBK-WESN)

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
WD elementsi alamanı kısmen tavsiye etmem. Ben elimdekini birkaç vakit önce 300'e aldım memnunum zaten tarihi fotoğraf, video ve belgearşivlemek için aldım. Yüklemede sıkıntı yok ama indirmede 3-5 MB arası indirme yapıyor indirmede yavaş olduğunu söyleyebilirim. Diğerleri hususunda bir şey diyemem. Ayrıca senin ne amaçla kullanacağın önemli yazarsan ona göre cevap verelim. İyi günler :)

WD elementsi alamanı kısmen tavsiye etmem. Ben elimdekini birkaç vakit önce 300'e aldım memnunum zaten tarihi fotoğraf, video ve belgearşivlemek için aldım. Yüklemede sıkıntı yok ama indirmede 3-5 MB arası indirme yapıyor indirmede yavaş olduğunu söyleyebilirim. Diğerleri hususunda bir şey diyemem. Ayrıca senin ne amaçla kullanacağın önemli yazarsan ona göre cevap verelim. İyi günler :)
Hocam fotoğraf vs depolama ve ayrıca oyunları yükleyip hdd üzerinden oynamak istiyorum. Bu yüzden okuma yazma hızı benim için önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı