Seagate Barracuda 2 TB HDD alınır mı?

bastila

Hectopat
Makaleler
1
Halihazırda sistemim için 500 GB SSD kullanıyorum, ek depolama amaçlı HDD alacağım.

Bu HDD'yi tavsiye eder misiniz? Ya da benzer fiyatlara önerileriniz varsa onlara da açığım. Aslında 1 TB bile işimi görür, fakat 1 TB ile 2 TB arasında fiyat farkı çok fazla olmadığı için almışken yüksek kapasiteli olsun diyorum.
Özellikle kullanmış veya kullanan, bilen varsa yorumları iyi olacaktır.

Ben 1 TB olan versiyonunu 4 senedir kullanıyorum ve çok memnunum.

2 Tane 1TB alma taraftarıyım. Biri bozulursa diğerini kullanırsın.

Kullanışlı olmuyor o şekilde bende 2 adet 1 TB var bazen bir dosyayı sığdırmaya çalışmak için birbirleri arasında transfer yapmak zorunda kalıyorum.

Mantıklı hocam. Aslında bende böyle düşünüyorum, fakat fiyat farkından dolayı 2 TB'ye yönelmiştim. Belki de ilk etapta direkt 1 TB almalıyım.

Çok mantıklı değil hocam. Kullanıyorum ve deneyimimi paylaşıyorum sizlere. Bazı noktalarda büyük sıkıntılar çıkartabiliyor. Bu disklerin tam dolu olmaya başladığı dönemler illaki oluyor.

Ekaaaran Alıntısı.PNG

Halihazırda sistemim için 500 GB SSD kullanıyorum, ek depolama amaçlı HDD alacağım.

Bu HDD'yi tavsiye eder misiniz? Ya da benzer fiyatlara önerileriniz varsa onlara da açığım. Aslında 1 TB bile işimi görür, fakat 1 TB ile 2 TB arasında fiyat farkı çok fazla olmadığı için almışken yüksek kapasiteli olsun diyorum.
Özellikle kullanmış veya kullanan, bilen varsa yorumları iyi olacaktır.

Fiyatlar ne hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı