Seagate Barracuda almayın!

korro

Hectopat
Daha fazla  
6 ay kadar önce 1 ay arayla Seagate Barracuda ve WD Blue hard diskler aldım, Seagate patladı bile bad sectorlerle. Ama WD %100 sağlıkta maaşallah.
Buradan uyarayım dedim almayı düşünenleri. Cidden kronik sorunluymuş keşke söylenenleri dinleseymişim.

Dosya Ekleri

• WD hdd1.jpg
    WD hdd1.jpg
    144,4 KB · Görüntüleme: 114
  • baracuda2.jpg
    baracuda2.jpg
    149 KB · Görüntüleme: 120
Evet maalesef çok şikayet var.

Her markanın iyi veya kötü ürünleri var. 11 yıllık Seagate 320 GB SSHD var evde öyle yedek olarak bekletiyorum dizüstü bilgisayardan söktüğüm, ben de ona bakarak Seagate en iyi marka diyebilirim ama olmuyor. Kronik hatalı ürün olduğunu bilerek alıp linçlemek abes kaçıyor, marka imajına rağmen satıyorlar ve bunu kınıyorum diyebilirsin ama tüm ürünlerine laf etmen arada çözüm olarak önerdiğimiz ürünleri de kapsıyor.

Ben de Seagate deneyimledikten sonra yeni HDD'yi WD Blue aldım. Kesinlikle kronik sorunlu üretiliyor. Bende de bad sector sorunu oluşmuştu.

Hangi uygulama ile baktınız bende de 4-5 senedir aktif kullanılan 2TB bir Barracuda var bende ona bakayım.

Hatta bundan memnunum diye 2-3 hafta once aynısından bir tane daha alıp modeme bagladım.

6 ay kadar önce 1 ay arayla Seagate Barracuda ve WD Blue hard diskler aldım, Seagate patladı bile bad sectorlerle. Ama WD %100 sağlıkta maaşallah.
Buradan uyarayım dedim almayı düşünenleri. Cidden kronik sorunluymuş keşke söylenenleri dinleseymişim.

Hocam Seagate Barracuda Pro alınır mı?

Geri
Yukarı