Seagate Gaming Xbox 2.5" disk PC'de çalışır mı?

Bütçe
800
Makaleler
10
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
USB 3.0 olduğu için PC'de kullanılabilir.

memorishy

Picopat
Makaleler
4
Yer
Giuseppe Meazza
Açıklamasında PC ile uyumlu olduğu yazıyor.
1614964935798.png

KS
hitbhacker

hitbhacker

Hectopat
Makaleler
4
Seagate tarafından resmi cevap;
Thank you for your reply Mustafa , in the matter of our drives being fully compatible with a computer, we can confirm that our drives use the worldwide standards for External USB HDD's, and that any device supporting this will be able to use our drives. In this instance you will be able to use the drive with a Mac and a Windows system. Please note though, you may need to format the drive on the Mac before using this.

Regards
Paul
Seagate Supportt

PossibleTurco

Centipat
Makaleler
23
Yer
Ölümüne Barracuda 120'ciyiz!
Seagate tarafından resmi cevap;
Mail atmaya bile gerek yoktu bence hocam. XBOX yazdığına bakmayın USB portu olduğu için her cihazda kullanılabilir. Ama macOS'un dosya sistemi NTFS değil APFS olduğu için macOS'ta kullanılamıyor o kadar sadece. :) APFS olarak biçimlendirmek gerekiyor diski.

KS
hitbhacker

hitbhacker

Hectopat
Makaleler
4
Mail atmadım sadece, Facebook üzerinden Seagate 'e sormuştum. Onlarda sağ olsun açıklayıcı bir metin yazmışlar. Aklımızda soru işareti kalmasın diye buraya da atmak istedim.😊

PossibleTurco

Centipat
Makaleler
23
Yer
Ölümüne Barracuda 120'ciyiz!
Mail atmadım sadece, Facebook üzerinden Seagate'e sormuştum. Onlar da sağ olsun açıklayıcı bir metin yazmışlar. Aklımızda soru işareti kalmasın diye buraya da atmak istedim.😊
Sorun değil hocam. :) Seagate'in bu müşteri hizmetlerini çok seviyorum. Her soruya güzelce cevap veriyorlar. Geç cevap verirlerse özür bile diliyorlar bunun için. Çok iyiler müşteri hizmetleri konusunda.

KS
hitbhacker

hitbhacker

Hectopat
Makaleler
4
Sorun değil hocam. :) Seagate'in bu müşteri hizmetlerini çok seviyorum. Her soruya güzelce cevap veriyorlar. Geç cevap verirlerse özür bile diliyorlar bunun için. Çok iyiler müşteri hizmetleri konusunda.

Kesinlikle, çok iyiler katılıyorum size.

Yukarı