Search and Seek Silme Sorunu

amadeus

Hectopat
Merhaba,

Bilgisayarımda Search and Seek sorunu yaşıyorum. Bu programı kaldırmak için yaptığım aramalarda sizin cevaplarınızı gördüm ve yardımcı olabileceğinizi düşündüm.

Sizin konu ile alakalı önceden yazdıklarınızı okudum. Yalnız benim bilgisayar bilgim sıfır denecek kadar yok. O yüzden sizin dediklerinizi yapmayı başaramadım. Yalnız bu search and seek'i kaldırmak için IObit Uninstaller kurdum ve programı kaldırmaya çalıştım. Programın C sürücüsündeki dosyasını sildi ama hala Chrome ve Explorerda bu searchandseek açıyor. Bunun üstüne adwcleaner ve yac ile bilgisayarı taratıp temizlemee çalıştım. Bu da işe yaramadı. En son crome ve explorer üstüne sağ tuş-özellikler diyip uzantının sonundaki search and seek'i silmeye çalıştım. O da olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzantı demişsiniz de, şunu denediniz mi?
Chrome girip secenekler diyin. Uzantilar bolumunde eklenti olarak yuklenmis olabilir. Cop simgesine basinca olmasi gerek?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı