SearchSettings.exe - Uygulama Hatası

Black12

Hectopat
Daha fazla  
Ben dünden beri altta yazacağım hatayı alıyorum sonra da bilgisayar donuyor kitleniyor bir anlamda, o yüzden cözümünü bilen yorum atsın.

SearchSettings.exe - Uygulama Hatası
0x0048b9b2 adresindeki yönerge, 0x00000002d bellek adresine başvurdu. Bellek, read olamadı.
Programı sonlandırmak icin Tamam'a basın.
Programda hata ayıklamak icin İptal'e basın.

Çözüm önerilerinizi bekliyorum.

Aynen, tarama yapıp zararlı varsa kaldırın. Eğer kaldırdıktan veya zararlı bulamazsanız en son yüklediğiniz yazılımlardan birinden kaynaklanmış olabilir. Son yüklediğiniz 1/2 yazılımı kaldırın denetim masasından.

Steam yüklemiştim ondan sonra bu hata çıktı. Hata çıkarken denetim masasından kaldırmıştım zaten sonra 2 dakika kadar daha çıktı ve kayboldu. Sizin imzadaki kurulumu indirdim ama kurmadım, her hangi bir yavaşlama söz konusu olur mu? Bazı virüs programları mesela bilgisayarın açılışını bile yavaşlatıyor. lll Bunların haricinde steam girmiyor, kurulumu inmiyor. Aynı youtube gibi host klasörü için yazılmış şey vardı aynı şeyi yaptım indi ama kurarken dll hatası verdi. Zaten yaza yeni laptop alacağım için takmıyorum her neyse... :)

Not: Kırmızı 3 çizgiden sonrasını öylesine yazdım. :) Yazınca da silmeye kıyamadım...

Eğer Kaspersky olanı kurmadı iseniz virüsten emin olmak için sistem tarama 2 olanı indir ve scan yap. Eğer bulduğu bir şey olursa Kaspersky IS yükle. Kaspersky kasma yapabilir ancak virüsü sildikten sonra silebilirsiniz.

Eğer Kaspersky olanı kurmadı iseniz virüsten emin olmak için sistem tarama 2 olanı indir ve scan yap. Eğer bulduğu bir şey olursa Kaspersky IS yükle. Kaspersky kasma yapabilir ancak virüsü sildikten sonra silebilirsiniz.

Tamam, sizin imza da neler var böyle... :) Rehberleri olursa çok yararlı olur. Tabi yapıp yapmamak size bağlı... Tekrar teşekkürler... :)

Eğer imzamdakileri rehber haline getirirsem çok vakit harcamam gerekli çünkü sorunu olan çok olacaktır. Şuanki mod.'lar çoğu kendi konusunu açmış ve çoğu zamanı onlara gidiyor ceza sistemini denetlemeleri azalıyor. Bu yüzden gerekli gördüğüm kişilere önermek daha az zaman harcamama neden oluyor. İmzadaki tüm programları kullanan zaten sistemde hata alması çok azdır.

Eğer imzamdakileri rehber haline getirirsem çok vakit harcamam gerekli çünkü sorunu olan çok olacaktır. Şuanki mod.'lar çoğu kendi konusunu açmış ve çoğu zamanı onlara gidiyor ceza sistemini denetlemeleri azalıyor. Bu yüzden gerekli gördüğüm kişilere önermek daha az zaman harcamama neden oluyor. İmzadaki tüm programları kullanan zaten sistemde hata alması çok azdır.

Yazın o zaman ben detaylı olarak kendim araştırırım, takıldığım yerde size danışırım. Alacağım laptop'ta işi baştan sıkı tutmak istiyorum. Ücretli yazılımlara bakıyorum. Norton 360 öneren oldu, sizinde önerinizi alırım zamanı gelince hatta şimdi de söyleyebilirsiniz. :) Ama konudan çıkmayalım şimdi. Tekrardan teşekkürler... :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı