Seçili programları odaklanma yardımından çıkartma olanağım var mı?

Anydactly

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Win 10 odaklanma yardımını açtım. Windows tarafından bildirim gelmesini istemiyorum ama Discord'dan mesaj geldiğinde görev çubuğunda yazmasını istiyorum. Bu ikisini nasıl aynı anda yapabilirim. Seçili programları odaklanma yardımından çıkartma gibi olanağım var mı?

Win 10 odaklanma yardımını açtım. Windows tarafından bildirim gelmesini istemiyorum ama Discord'dan mesaj geldiğinde görev çubuğunda yazmasını istiyorum. Bu ikisini nasıl aynı anda yapabilirim. Seçili programları odaklanma yardımından çıkartma gibi olanağım var mı?
Masaüstünde sağ alttaki bildirime tıklayın. Odaklanma yardımına sağ tıklayarak ayarlara gidin.
oo.jpg

Yalnızca öncelik seçeneğine tıkladıktan sonra öncelik listende özelleştirme yapabilirsin. Uygulama ekle diyerek Discord'u ekleyeceksin.
buradan.jpg

Son düzenleme:
.
.
.
Eki Görüntüle 492390

Ama buradakilerden başka bir şey ekleyemiyorum. Sadece bunları seçmeme izin veriyor
Sanırım sadece Microsoft Store'dan yüklenen uygulamalar ekleniyor. Başka bir yolu varsa yardım eden çıkacaktır. İnternette baktım fakat ben de bulamadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı