Seçimlere katılım az mı?

Görevliler daha iyi bilecektir, yakınınız varsa görevli ona sorup daha doğru bir bilgi edinebilirsiniz. Seçmenlerin daha az kişi görme sebebi sıranın olmamasıdır. Veren çıkıyor hemen, katlama derdi yok pek.

Görevliler daha iyi bilecektir, yakınınız varsa görevli ona sorup daha doğru bir bilgi edinebilirsiniz. Seçmenlerin daha az kişi görme sebebi sıranın olmamasıdır. Veren çıkıyor hemen, katlama derdi yok pek.

Benim babam görevli hocam. O katılım çok az dedi. Umarım malum partililer kazandık diye gitmezler.

Burada da katılım az sanırım Türkiye geneli böyle olacak.

Sandık görevlisi arkadaşım sabahın ilk saatlerinde katılımın düşük olduğunu, öğleye doğru toparladığını söyledi. Gençlerin o ilk günkü heyecanı yok anlaşılan.

Katılım orta düzeydeydi burada ama ben şuna yoruyorum kağıt uzun değil kısa ve kolay kullanılacak bir kağıt bu yüzden belki herkes hızlıca oyunu atıp gitmistir ama eğer katılım azda ülkemiz daha da uçurumun eşiğine sürüklenirse pişman olacaklar oyumuzu kullanalım CHP'li kardeşlerim umudunuzu kesmeyin inşallah bu AKP'li hırsızları Suriyeli ve Afgan Arap kardesleriyle ülkemizden def edeceğiz artık gençligimizide çalamayacaklar lütfen oy kullanın!

2 hafta önce gittiğim saatte gittim. O zaman sandık neredeyse doluydu hatta zarfımın tam girmesi için açılı bir şekilde sandığa atmak zorunda kaldım. Bugün sandık neredeyse boştu. Gurbetçilerin katılımı arttı. İnşallah vatandaş ümidini yitiripte sandığa gitmemezlik yapmaz.

Bulunduğum sandıkta ne eksik ne de fazla.

Yurt dışı seçmen veya memlekete gidip oy kullanan seçmen azalacaktır fakat oy vermeyen kararsız kesim bence bu seçimde oy kullanacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı