Seçkin durumunda DMG ranklı CS:GO hesabı ne kadar eder?

arkadaşlar selam, konu yanlış yerde mi bilmiyorum umarım doğrudur.
Hesap yan hesabım ve seçkin durumunda, CS:GO'da sadece yoldaş oynadığım için rank kasıyorum. Ana hesabım kartal. Yan hesabımı da dmg yaptım. Hile veya 3.parti uygulamaları asla kullanılmadı.
Sizce bu hesap ne kadar eder?
Ben 100'den aşağı düşünmüyorum.

Eki Görüntüle 971261

Steam kütüphanesinde 3 oyun var. Biri Black Desert & Online (1 adet starter pack DLC'si almıştım)

Eki Görüntüle 971266
Bu hesabı 75 TL'ye sattıysan helal olsun. En fazla ederi 45-50 TL. İçinde ne sadakat rozet var ne başka bir şey. Ayrıca ana rütbe de gümüş. Oldukça düşük. Alan arkadaşa hayırlı olsun tabii.

Bu hesabı 75 TL'ye sattıysan helal olsun. En fazla ederi 45-50 TL. İçinde ne sadakat rozet var ne başka bir şey. Ayrıca ana rütbe de gümüş. Oldukça düşük. Alan arkadaşa hayırlı olsun tabii.

Hayırlı olsun değil iyi kazıklanmış. Normal mm rütbesi dmg olan iki rozetli hesabıma bile 60 TL için çok diyorlar. Bu adam bunu 75 TL'ye sattıysa eğer enayi bulmuş başka açıklaması yok. Piyasadan anladığıda yok, çok affedersin, alttaki küçük dostumu klavyeye vursam, yoldaş dmg olurum. :)

H
Hayırlı olsun değil iyi kazıklanmış. Normal mm rütbesi dmg olan iki rozetli hesabıma bile 60 TL için çok diyorlar. Bu adam bunu 75 TL'ye sattıysa eğer enayi bulmuş başka açıklaması yok. Piyasadan anladığıda yok, çok affedersin, alttaki küçük dostumu klavyeye vursam, yoldaş dmg olurum. :)
Hocam ben alan kişiye en*yi demek istemediğim için böyle hüsn-ü talil yaparak yazmıştım. Rozetsiz, rütbesiz bir hesabı alan bu arkadaş gerçekten piyasadan haberi yok ya da konu sahibi arkadaş bizi kandırıyor. Ama olsun :)

Hacım yoldaş rankı pek kimse tarafından önemsenmiyor. Asıl hesabın ederini belirleyecek şey senin rekabetçi rankındır. Benim kendi rekabetçi rankım dmg lakin yoldaşta nova 1'im :D ayrıca CS:GO oynama saatin, rekabetçi galibiyet sayın, hesaptaki diğer oyunların, Steam Level'in de hesap değerini belirmede önemli etkenler.

Ucuza bir Prime hesap nereden bulabiliriz ban yememiş şöyle boş ranksızda olsa olur?

Gel benimkini vereyim 2020 rozetli sadece ETS ATS ve CS:GO var. 100 liraya bırakırım sana rank mge FACEIT falan açmadım. Ama eğer daha büyük bir hesap istiyorum dersen 350 oyunlu main hesabımı da verebilirim. Onun rankı dmg ydi 1 senedir offline hesap.

Hocam yoldaş rankı normal rank sayılmaz yani hesabınız Silver 6. sorunuza gelecek olursak 25 lira olabilir.

Gel benimkini vereyim 2020 rozetli sadece ETS ATS ve CS:GO var. 100 liraya bırakırım sana rank mge FACEIT falan açmadım. Ama eğer daha büyük bir hesap istiyorum dersen 350 oyunlu main hesabımı da verebilirim. Onun rankı dmg ydi 1 senedir offline hesap.

:D Ben Rank Kasmıyorum ki Eğlencesine Giriyorum Rank Önemli Değil Sadece Onaylı Olsun Yetiyor Bana Öyle Bir Hesap Bularbilir miyim Acaba?

:D ben rank kasmıyorum ki eğlencesine giriyorum rank önemli değil sadece onaylı olsun yetiyor bana öyle bir hesap bularbilir miyim acaba?

E işte diyorum gel vereyim hesabı smurf hesabım. Rank da yüksek ETS ile ATS de hediyem olsun CS:GO'nun Prime upgradesi bile 123 lira 2020 rozeti var sadece 30'dan fazla da övgü var.

Yeni konular

Geri
Yukarı