Seçkin durumunda DMG ranklı CS:GO hesabı ne kadar eder?

ilkerowic

Centipat
Yer
Ankara
arkadaşlar selam, konu yanlış yerde mi bilmiyorum umarım doğrudur.
Hesap yan hesabım ve seçkin durumunda, CS:GO'da sadece yoldaş oynadığım için rank kasıyorum. Ana hesabım kartal. Yan hesabımı da dmg yaptım. Hile veya 3.parti uygulamaları asla kullanılmadı.
Sizce bu hesap ne kadar eder?
Ben 100'den aşağı düşünmüyorum.

Eki Görüntüle 971261

Steam kütüphanesinde 3 oyun var. Biri Black Desert & Online (1 adet starter pack DLC'si almıştım)

Eki Görüntüle 971266
Bu hesabı 75 TL'ye sattıysan helal olsun. En fazla ederi 45-50 TL. İçinde ne sadakat rozet var ne başka bir şey. Ayrıca ana rütbe de gümüş. Oldukça düşük. Alan arkadaşa hayırlı olsun tabii.

ProdBYdone

Hectopat
Yer
İstanbul
Bu hesabı 75 TL'ye sattıysan helal olsun. En fazla ederi 45-50 TL. İçinde ne sadakat rozet var ne başka bir şey. Ayrıca ana rütbe de gümüş. Oldukça düşük. Alan arkadaşa hayırlı olsun tabii.

Hayırlı olsun değil iyi kazıklanmış. Normal mm rütbesi dmg olan iki rozetli hesabıma bile 60 TL için çok diyorlar. Bu adam bunu 75 TL'ye sattıysa eğer enayi bulmuş başka açıklaması yok. Piyasadan anladığıda yok, çok affedersin, alttaki küçük dostumu klavyeye vursam, yoldaş dmg olurum. :)

ilkerowic

Centipat
Yer
Ankara
H
Hayırlı olsun değil iyi kazıklanmış. Normal mm rütbesi dmg olan iki rozetli hesabıma bile 60 TL için çok diyorlar. Bu adam bunu 75 TL'ye sattıysa eğer enayi bulmuş başka açıklaması yok. Piyasadan anladığıda yok, çok affedersin, alttaki küçük dostumu klavyeye vursam, yoldaş dmg olurum. :)
Hocam ben alan kişiye en*yi demek istemediğim için böyle hüsn-ü talil yaparak yazmıştım. Rozetsiz, rütbesiz bir hesabı alan bu arkadaş gerçekten piyasadan haberi yok ya da konu sahibi arkadaş bizi kandırıyor. Ama olsun :)

fiseq

Centipat
Hacım yoldaş rankı pek kimse tarafından önemsenmiyor. Asıl hesabın ederini belirleyecek şey senin rekabetçi rankındır. Benim kendi rekabetçi rankım dmg lakin yoldaşta nova 1'im :D ayrıca CS:GO oynama saatin, rekabetçi galibiyet sayın, hesaptaki diğer oyunların, Steam Level'in de hesap değerini belirmede önemli etkenler.

Yeni konular

Yukarı