Seçkin hesap almak hileciler için çözüm olur mu?

En son rekabetçi maçıma hile gelmişti sinirlenip oyunu bırakmıştım 2 hafta sonra tekrar başladım oyunu bırakamıyorsun 😁. Seçkin hesaplarda durum ne? Ne kadar hile geliyor acaba? Alsam faydası olur mu? Yoksa teğmen 21 olana kadar rekabetçi girmeyeyim mi? Bir de paralı seçkin ile parasız seçkin arasında fark var mı?

Dostum şu an CS:GO oynamıyorum birkaç ay önce bıraktım rankı globale çıkardım daha sonra hiç mm girmedim benden tavsiye Faceit girmen temiz bir oyun için ücret ödemene gerek yok (Premium Faceit daha güzel oluyor) sadece tek ihtiyacın 40 saat oyun süresi.

Dostum şu an CS:GO oynamıyorum birkaç ay önce bıraktım rankı globale çıkardım daha sonra hiç mm girmedim benden tavsiye Faceit girmen temiz bir oyun için ücret ödemene gerek yok (Premium Faceit daha güzel oluyor) sadece tek ihtiyacın 40 saat oyun süresi.

Faceit oynamak varken neden MM? :( Zaman kaybetmeden bence Faceit geçmelisiniz.

Sanırım seçkin için Teğmen 21'i bekleyeceğim prime olduktan sonra rekabetçi girerim artık. Faceit ve ESEA için yüksek ranklarda girmeyi düşünüyorum hileciler yüzünden fazla rekabetçi maç atmadım genelde ölüm maçı, basit eğlence, tehlikeli bölge oynuyorum. CS gibi bir oyunun bu durumlara düşmesi gerçekten üzücü 🙁 .

Sanırım seçkin için teğmen 21'i bekleyeceğim Prime olduktan sonra rekabetçi girerim artık. Faceit ve ESEA için yüksek ranklarda girmeyi düşünüyorum hileciler yüzünden fazla rekabetçi maç atmadım genelde ölüm maçı, basit eğlence, tehlikeli bölge oynuyorum. CS gibi bir oyunun bu durumlara düşmesi gerçekten üzücü 🙁.

Banada saçma geliyor cidden o yüzden oyunu bıraktım Faceit'in yaptığı neyi yapamıyorlar anlamıyorum bir virüs korumasını beceremiyorlarsa bende oynamam yapacak bir şey yok eğlenmek için giriyoruz kanser oluyoruz. :)

Kayıp ELO iade ediliyor. Hilecilere 3 maç kaybettim. 4. maç berabere bitti. Rütbe atladım. Normalde Berabere kalıp rütbe atlamak için öncesinde Win almak gerekir.

Bilmiyordum bunu ama win vermiyor sonuçta. Ekstra elo mu veriyor yoksa gideni geri mi veriyor? Eğer öyleyse yine zaman boş yere kaybedildi.

Geri
Yukarı