Seçkin hesap almak hileciler için çözüm olur mu?

Prime olmadan girdiğiniz neredeyse 3 maçtan birisi hile.
Prime olanlarda ise bu rakam biraz karışık. Bazen 10-20 maçta bir şüpheli atış yapan birileri geliyor.
Ancak Prime olmayanlarda gizleme vs gibi bir dertleri olmadığı için döne döne duvarlardan sıka sıka ilerliyorlar.

9 yaşındaki küçük kardeşim için hesap açtım 4-5 ay önce. Sadece uçan gözcü ve danger zone oynayarak 21 LV oldu. Şu an hesap Prime.

1598635437237.png

Prime olmadan girdiğiniz neredeyse 3 maçtan birisi hile.
Prime olanlarda ise bu rakam biraz karışık. Bazen 10-20 maçta bir şüpheli atış yapan birileri geliyor.
Ancak Prime olmayanlarda gizleme vs gibi bir dertleri olmadığı için döne döne duvarlardan sıka sıka ilerliyorlar.

9 yaşındaki küçük kardeşim için hesap açtım 4-5 ay önce. Sadece uçan gözcü ve danger zone oynayarak 21 LV oldu. Şu an hesap Prime.

Eki Görüntüle 651349

Küçük kardeşiniz kaç yaşında?(pardon 9'muş yeni farkettim. Bu arada iyi oynuyormu?

Büyük oranda çözüm sağlayacaktır. Fakat oynama saatiniz ne kadar yüksek olursa o kadar iyi.

En son rekabetçi maçıma hile gelmişti sinirlenip oyunu bırakmıştım 2 hafta sonra tekrar başladım oyunu bırakamıyorsun 😁 . Seçkin hesaplarda durum ne ? Ne kadar hile geliyor acaba? Alsam faydası olur mu? Yoksa Teğmen 21 olana kadar rekabetçi girmeyeyim mi? Birde paralı seçkin ile parasız seçkin arasında fark var mı?
Hayır dostum aklından bile geçirme 77 tl vermeyi. Paranı çöpe atarsın şahsen ben seçkinim ve hileler hala geliyor

Hilecilere asla çözüm bulamıyorsun. LoL'de bile karşıma script geliyor. 5 10 gün sonra bildirimi düşüyor banlandı diye ama nafile, zaten adam bir kez oyunuma gelecekti ve geldi, rahatsız etti gitti. Sonradan banlanması ifade etmiyor. CS'de de aynısı olacaktır.
Az önce baktım en son maçımda hile gelen adam hala banlanmamış. Lol'de gene iyi 5 - 10 güne banlanıyor ama CS'de bu süreç daha uzun sürüyor yada banlanmıyor.

Yeteneklerinize güveniyorsanız ve oyun mekaniklerine hakimseniz FACEIT veya ESEA gibi platformlarda oynayabilirsiniz. MM'e göre çok çok çok nadir hileye denk gelirsiniz.

Keza normal hesaba göre seçkinlerde biraz daha az hileye denk gelirsiniz.

Yüksek rütbelere çıktığımda düşnüyorum Faceit ve ESEA'yı. Oyunu sürekli hileciler yüzünden bırakıyorum sonra tekrar başlıyorum hile çıkacak diye rekabetçi de girmiyorum doğru düzgün. Basit eğlence oynayayım diyorum orada da hile geliyor en azından oylama yapıp atıyorlar oyundan. Benim güven faktörü baya düşük sanırım🙁 .

CS: GO cikali 8 sene oldu. Bu zamana kadar hilecileri tamamen engelleyebildiler mi? Hilecileri kökten engellemenin bir yolu yok. Hicbir zaman da olacagini sanmiyorum.

Bunun bilincinde olup ona göre oynayin.

Donanım ban tek çözüm sanırım.

Donanim ya da IP yasaklarini atlatmak cok da zor degil acikcasi. Yasaklama direkt hesap kimligine atilmadigi sürece bir ise yarayacagini sanmiyorum.

VAC sisteminin gecikmeli calismasi ve güncel hileleri gec tespit etmesi hilecilerin daha uzun barinmasina sebebiyet veriyor. Sen o kadar oyna, sonra hileciyle mac kazandin diye maclarin silinsin. Bu yüzden rekabetci oynamayi pek sevmiyorum.

Yahu niye öyle bir şey yapsın para gelecek para. Gelecek paraya niye sen gelme desin bunlar? Ban yeyip yine hesap açacak büyük ihtimal yine seçkin alacak. Hile engellenmek istenmiyor yıllardır bu böyle ve değişmedi. Yattığı yerden para kasan ayı paranın musluğunu kesmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı