Çözüldü Seçtiğiniz işlem seçili temel diskleri dinamik disklere dönüştürür hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

T3tracon

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
1 TB HDD 2 parçaya bölünmüş durumdaydı C: Ve E:
E: Sürücüsünü 250 GB küçülttüm ve yeni basit birim diyerek sihirbaz adımlarını izledim. Sihirbazın sonuna geldim ve son dedim ve karşıma bu hata çıktı;

kdfghdfh.PNG

macOS kuracağım be Mac için yeni bir sürücü oluşturmam gerekiyor bu sorunu nasıl çözebilirim?

Galiba C diskinden bölmediğin için böyle diyor. C diskini böl bir de aynısını diyecek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden olduğunu buldum bu diskte en fazla 4 partition ayırabiliyoruz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
465 MB kurtarma diskini silersem bu sorun ortadan kalkar ama kurtarma diskini silmem bir sorun yaratır mı? Kurtarma bölümünü silmek istemiyorum açıkçası sadece ayırdığım 250 GB'lık bölüm ile E: sürücüsünü nasıl birleştirebilirim? Veri kaybı yaşamadan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben çözdüm konu kilitlenebilir ama aynı sorunu yaşayanlar olursa diye nasıl çözdüğümü yazacağım.
Sorunun nedeni eğer diskiniz 4 Partition ise daha fazla Partition oluşturamıyorsunuz o yüzden birini silmek zorundasınız benim anladığım bir yanlışım varsa düzeltin hocam.

Son düzenleme:
Hocam ben çözdüm konu kilitlenebilir ama aynı sorunu yaşayanlar olursa diye nasıl çözdüğümü yazacağım.
Sorunun nedeni eğer diskiniz 4 Partition ise daha fazla Partition oluşturamıyorsunuz o yüzden birini silmek zorundasınız benim anladığım bir yanlışım varsa düzeltin hocam.
Hocam 531MB kurtarma diyor bunu silersek bir şey olur mu? Aynı sorun var bende de.

Yeni konular

Geri
Yukarı