Seduna Thunder Pro nasıldır?

Ben aldığımda 850TL idi. Dolardan dolayı fiyatı artmış gibi duruyor. Sandalye gerçekten iyi. Ben neredeyse 5 saat civarında oturmama rağmen, kalça terletmesi vb. yapmıyor. Arkasında ki boşluklar sayesinde de sırtınız terlemiyor. Tek eksisi belin alt kısmındaki boşluk olabilir çünkü dik durmayınca beliniz tam oturmuyor.-Gerçi artı yönüde dik oturtması olabilir. -

Ben aldığımda 850TL idi. Dolardan dolayı fiyatı artmış gibi duruyor. Sandalye gerçekten iyi. Ben neredeyse 5 saat civarında oturmama rağmen, kalça terletmesi vb. yapmıyor. Arkasında ki boşluklar sayesinde de sırtınız terlemiyor. Tek eksisi belin alt kısmındaki boşluk olabilir çünkü dik durmayınca beliniz tam oturmuyor.-Gerçi artı yönüde dik oturtması olabilir. -

Seduna Thunder Pro modelini halen aktif olarak kullanıyor musunuz?

Sırt desteği plastikmiş hocam ondan dolayı ağrı yapıyor diyen birçok yorum okudum sizin düşünceniz nedir?

Vallahi bende skolyoz olmasına rağmen gram ağrı yapmıyor. Ben ders çalıştığım zamanlar genellikle 7-10 saat oturuyorum ve tek boynum falan ağrıyor. Boyun ağrımda büyük ihtimalle kitaba fazla gömülmekten.

Tek eksi yanı boyun kısmı dik oturduğumda tam boynuma gelmiyor. Biraz esneme payı var. Oyuncu koltukları gibi dik bir şekilde durmuyor. Normalde 90 derece falan durması gerekiyor ama bu 1 sene sonunda 95 derece falan oldu :D.

Vallahi bende skolyoz olmasına rağmen gram ağrı yapmıyor. Ben ders çalıştığım zamanlar genellikle 7-10 saat oturuyorum ve tek boynum falan ağrıyor. Boyun ağrımda büyük ihtimalle kitaba fazla gömülmekten.

Tek eksi yanı boyun kısmı dik oturduğumda tam boynuma gelmiyor. Biraz esneme payı var. Oyuncu koltukları gibi dik bir şekilde durmuyor. Normalde 90 derece falan durması gerekiyor ama bu 1 sene sonunda 95 derece falan oldu :D.

Oyuncu koltuğu mu önerirsiniz yoksa ofis koltuğu mu peki? 3000 tl bütçe ile farklı bir öneriniz varsa öneri de alabilirim.

Oyuncu koltuğu mu önerirsiniz yoksa ofis koltuğu mu peki? 3000 TL bütçe ile farklı bir öneriniz varsa öneri de alabilirim.

Vallahi burada olay sende bitiyor. Şahsen ben kendi paramı kazanmadığım için şu an idarelik böyle bir şey aldırdım. İleri bir zamanda eğer 10 saat civarlarında çalışmaya devam edersem büyük ihtimalle kaliteli bir oyuncu koltuğu ya da iş koltuğu alırdım. Oyuncu koltukları terletebilir diye fileli iş koltuğu tercih etmem daha yüksek.

Tabii bu koltuk da tam fiyat performans bir ürün. Şahsen uzun süre daha kullanırım ama esneme yapmasa daha iyi olabilirdi. Belki belden destekli bir model bakarsanız daha yararlı olabilir. Ben hatırlamıyorum ama sedunanın bir üst modellerine bakabilirsiniz. Bence işinizi görecektir.

Geri
Yukarı