Seduna Thunder Pro ofis sandalyesi incelemesi

Merhabalar. Tavsiyeler üzerine Seduna Thunder Pro ofis koltuğunu aldım ve onun hakkında yorumlarımı yazmak istedim.

Öncelikle kurulum basit, tek kişi yarım saat bile sürmedi. YouTube üzerinde videosu var.

Artı yönü
+Her tarafı ayarlanabilir. Başlık aşağı yukarı, kollar aşağı yukarı öne geriye oynuyor. Sandalye yüksekliği ve sırt kısmının geriye yatma miktarı da ayarlanabilir. Geriye yatırınca kitleme özelliği de var.

Eksi yönü
-Koltuğun oturma kısmı çok geniş. Yani 1.90 falan değilseniz ya beliniz tam yaslanmıyor ya da ayaklarınız rahat olmuyor.
- Plastiği dandik değil de eh işte gibi. Baş desteğini tutan parça ilk hafta kırıldı bantla kullanıyorum. Yedek parça talep ettim baş kısmı ile beraber olduğunu ve ücretinin 100 TL olduğunu söylediler. (Almadım çünkü 100 TL etmez ileride belki)

Kargo 6 günde Horoz Lojistik ile geldi. Hepsiburada üzerinden satın aldım.

Benim fikrim, binbir tavsiye duydum, yok oyuncu koltuğu almayın, yok ofis koltuğu daha iyi yok bilmem ne. En çok önerilenlerden biri olmasına rağmen ben rahat etmiyorum. Oyuncu koltuğu daha önce denemedim ama sanırım bundan rahattır. Şuan aklımdaki ergonomik bir boyun desteği ve bel desteği alıp kullanmak. İleride de değiştirmek. Açıkçası buna 900 TL verdiğime üzüldüm.

Siz de fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende oyuncu koltuğu yerine ofis koltuğu kullanıyordum çünkü pahalı ve deri olduğu için çok terletiyordu oyuncu koltuğu. Ofis koltuğunu uzun süre kullanınca anladım ki 2K üstü vermeden tam verim alamıyorsunuz (malzeme kalitesi olarak) ofis koltuklarından çok narinler. Size tavsiyem oyuncu koltuğu alacak olursanız hawk koltuk almanız, aşırı rahat ve terletmiyor.
Hawk Gaming Chair İnceleme

Yeni konular

Geri
Yukarı