Şeffaf silikon kılıfın dokusu mat siyah kılıfa göre farklı olur mu?

Şeffaf kılıflar ışığa tutulduğunda parmak izlerini çok rahat gösterebiliyor. Mat siyah kılıfın dokusu parmak izlerini daha çok engelleyecektir.

İkisi de zamanla aşınıyor. Parmak izi gibi değil de avuç izi gibi bırakıyor izini. Uzun vadede ikisi de çizilir ya da belirttiğim gibi iz gözükür.
İz gözükmesi sorun değil terletir mi ve plastik gibi bir his verir mi? Kutusundan çıkan kılıf tan memnunum ancak renk uyumsuzluğu var. Telefon altın rengi yani pembe ile kırmızı arası ama kılıf siyah, şarj ve hoparlör kısmı çok kötü duruyor.
Şeffaf kılıflar ışığa tutulduğunda parmak izlerini çok rahat gösterebiliyor. Mat siyah kılıfın dokusu parmak izlerini daha çok engelleyecektir.
Parmak izi bıraksa bile eli terletir mi?

İz gözükmesi sorun değil terletir mi ve plastik gibi bir his verir mi? Kutusundan çıkan kılıf tan memnunum ancak renk uyumsuzluğu var. Telefon altın rengi yani pembe ile kırmızı arası ama kılıf siyah, şarj ve hoparlör kısmı çok kötü duruyor.

Telefoncuya git dene. Tertletmedi beni hiç ama siz terliyseniz veya eliniz pis ise plastik kapta pislik birikir.

İz gözükmesi sorun değil terletir mi ve plastik gibi bir his verir mi? Kutusundan çıkan kılıftan memnunum ancak renk uyumsuzluğu var. Telefon altın rengi yani pembe ile kırmızı arası ama kılıf siyah, şarj ve hoparlör kısmı çok kötü duruyor.

Benim de elim çok terliyor ve mat kılıftan şeffaf kılıfa geçince el terlemem bayağı azaldı. Plastik hissini sonuna kadar veriyor şeffaf kılıflar.

İnternetten alacağım ve telefonuyla gitme şansım yok.
Benim de elim çok terliyor ve mat kılıftan şeffaf kılıfa geçince el terlemem bayağı azaldı. Plastik hissini sonuna kadar veriyor şeffaf kılıflar.
Evet, elim çok terliyor mattan daha mı az terletiyor şeffaf kılıflar.

Yeni konular

Geri
Yukarı