Çözüldü "Segurazo Anti Virüs" virüs müdür?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ahmet24243

Femtopat
Yer
Anti Virüs Arıyorum
Daha fazla  
"Segurazo anti virüs" virüs müdür? Yaklaşık 5 ay önce bilgisayara inmişti, daha sonra ablam ile Denetim Masası'ndan sildim. Arından Malwarebytes ile kalıntılarını sildim. Silinmiş midir ve virüs müdür?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Önerileriniz için teşekkürler. Denetim Masası'ndan kaldırıp Malwarebytes ile kalıntılarını sildim. Daha sonra Kaspersky Total Security ile tarattım virüs bulmadı.
"Segurazo anti virüs" virüs müdür? Yaklaşık 5 ay önce bilgisayara inmişti, daha sonra ablam ile Denetim Masası'ndan sildim. Arından Malwarebytes ile kalıntılarını sildim. Silinmiş midir ve virüs müdür?

O virüs bana da bir kere bulaşmıştı öyle tek seferde silinmez kendisini hep yeniden yüklüyor, temiz bir format atın.

O virüs bana da bir kere bulaşmıştı öyle tek seferde silinmez kendisini hep yeniden yüklüyor, temiz bir format atın.

Çok da tehlikeli bir virüs genellikle Torrent indirirken oluyor yaptık bir hata o yüklendi durmadan kendini yeniliyor silmesi zor ve bilgisayarı yavaş yavaş çökertmeye çalışıyor hemen ya silin ama benim tavsiyem format atılmasıdır.

Merhabalar. Bu program biraz inatçıdır. Temiz bir kurulum ve kurulum sonrası sağlam bir AV en sağlıklısıdır. Ancak bu en son çaredir. Siz MBAM Kaspersky gibi sağlam AVler ile bu virüsü halledemediyseniz ve format atmak istemiyorsanız rescue disklerin size bir faydası olabilir. Kaspersky rescue disk indirebilirsiniz. Ancak bunu başka temiz bir bilgisayarda indirmelisiniz. Bunlar işe yaramazsa en son çaresi ve sağlıklısı ise formattır.

Formata gerek olduğunu düşünmüyorum. Kaspersky rescue disk deneyin.

Kaspersky Rescue Disk :

Önerileriniz için teşekkürler. Denetim Masası'ndan kaldırıp Malwarebytes ile kalıntılarını sildim. Daha sonra Kaspersky Total Security ile tarattım virüs bulmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çok da tehlikeli bir virüs genellikle Torrent indirirken oluyor yaptık bir hata o yüklendi durmadan kendini yeniliyor silmesi zor ve bilgisayarı yavaş yavaş çökertmeye çalışıyor hemen ya silin ama benim tavsiyem format atılmasıdır.
Utorrent indirecektim ama bir araştırayım dedim içinde virüs varmış. Yani Utorrent indirmedim

Geri
Yukarı