Şehinşah neden Hasan Sabbah mahlasını kullanıyor?

Deepking

Femtopat
Daha fazla  
Şehinşah, neden Hasan Sabbah mahlasını kullanıyor ve ne alakası var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hasan Sabbah'ın uyguladığı savaş taktikleri tarihi kişiliği olabilir. Şehinşah'da o taktiğe benzer şeyler kullanıyor biraz daha açmam ceza almama sebep olabilir mi bilmiyorum o yüzden açamıyorum. :)

Arkadaşlar,
Hasan Sabbah Şehinşah'ın 2013 yıllarında kullandığı, ördek sesiyle şarkılar çıkardığı zamanlarına ait bir mahlası.
İşte 3-4 ay önce de o mahlasına geri dönmüştü.
Benim naçizane fikrim Şehinşah şirketlerle yaptığı anlaşmalar yüzünden şarkı yayınlayamıyordu ve HSNSBBH mahlasını kullanarak şarkılar yayınladı. Hatta Youtube kanalının ve Twitter hesabının adını da HSNSBBH yapmıştı o sıralar.

Arkadaşlar,
Hasan Sabbah Şehinşah'ın 2013 yıllarında kullandığı, ördek sesiyle şarkılar çıkardığı zamanlarına ait bir mahlası.
İşte 3-4 ay önce de o mahlasına geri dönmüştü.
Benim naçizane fikrim Şehinşah şirketlerle yaptığı anlaşmalar yüzünden şarkı yayınlayamıyordu ve HSNSBBH mahlasını kullanarak şarkılar yayınladı. Hatta Youtube kanalının ve Twitter hesabının adını da HSNSBBH yapmıştı o sıralar.
Bende böyle düşünüyordum ama genelde autotune yapmadığı veya az yaptığı şarkılarda HSNSBBH kullanması da var. Belki de sadece bir idoldür. Elimizde üç tane ihtimal var. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı