Şekeri kesmek

hak515

Picopat
Spora baslayalı 1,5 ay oldu, normalde cok yemek yiyen bir insan degilim ama dizi izlerken canım çok tatlı çekiyor ve kendime engel olamıyorum. Şekeri nasıl kesebilirim ve bu gelişmeye engel olabilir mi?

Spora baslayalı 1,5 ay oldu, normalde cok yemek yiyen bir insan degilim ama dizi izlerken canım çok tatlı çekiyor ve kendime engel olamıyorum. Şekeri nasıl kesebilirim ve bu gelişmeye engel olabilir mi?

Hocam şekeri bir anda kesmek yerine azaltarak keserseniz bu isteğinize engel olabilirsiniz.

İlla tatlı mı çekiyor? Meyve ye, hem tatlı hem sağlıklı. Erik yemeni de öneririm. İnternette görüyorum böyle erikleri kesiyor çekirdeklerini atıyor. Hepsini bir kaba koyuyor. Üstüne limon sıkıyor. Biraz da erik suyu sıkıyor. Sonra tuz, kırmızı biber katıyor ve kabı kapatıp sallıyor. Sonra açıyor ve yiyor. Daha az önce denedim 10/10 puan.

Hocam ayrıca aşırı fazla çikolata yemezseniz sağlığa zararlı bir şey değil günde 1 parça yiyebilirsiniz.

Dostum bendede aynı sorun vardı öncelikle kademeli olarak tatlandırıcı aldım birçok markanın güzel var sonra tatlandırıcıyıda azaltıp şuan hiçbirşey kullanmıyorum eğer canım çok çekerse arada tatlandırcı ile yulaf,yoğurt tüketiyorum tüm tatlı ihtiyacımı alıyor.

Hocam ayrıca aşırı fazla çikolata yemezseniz sağlığa zararlı bir şey değil günde 1 parça yiyebilirsiniz.

Hocam sadece çikolata değil ana yemek yemiyorum bunlar yüzünden aşırı bir sorun olmaya başladı kilo alacagım diye korkmaya başladım normalde hiç cips yemezdim ama haftada 1 yemeye başladım acil kurtulmazsam kilo alacagim.

Hocam sadece çikolata değil ana yemek yemiyorum bunlar yüzünden aşırı bir sorun olmaya başladı kilo alacagım diye korkmaya başladım normalde hiç cips yemezdim ama haftada 1 yemeye başladım acil kurtulmazsam kilo alacagim.
Benim şeker iştahim olursa muz yerim.Ama onun haricinde aklıma hep tadı güzel olan tuzlu yiyecekler getiririm aklıma.Kesinlikle kesiyor iştahi.Şeker düşmanınızdır.

Geri
Yukarı