Şekerli İçecek Dökülen Klavye Ne Yapılmalı?

Makaleler
8
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Daha alalı 1 ay oldu olmadı. Kardeşim şekerli bir şey dökmüş space ve spacenin solundaki 4 tuşun basımı tuhaflaşmış. RGB ve çalışmasında bir sorun yok PC tuşları algılıyor ama içime sinmedi. Nasıl temizlerim veya garantiye versem temizlerler mi? Klavyem Trust Cada GXT 890.

Klavyelerden anlıyorsanız içerideki mekanizmaları sökmeden temizleyebilirseniz temizleyin.
Ben tavsiye etmiyorum çok karışık gözüküyor bence olduğu gibi kullanın bir şey yapmayın.
Ben kahve dökmüştüm mekanik klavyeme bozulmuştu RGB si gitmişti, tuşlar basmıyordu 1 ay sonra tekrar taktım sorunsuz şekilde çalışmaya başladı. Bir bilgisayarcıya götürürsen iyi olur tabi.

Limonata dökülmüş klavyeye. Tuşları falan temizledim. Swichtlerin etrafını da temizledim. Şuanlık bir sorun yok. Kullanıcı hatası olduğunu biliyorum ancak göndersem en azından içini açıp temizlemez mi servisi?

Temizlemezler. :D
Keşke temizleseler benim klavyemin tuşları bozuldu kullanıcı hatası değil normalde tuşları bedava kargo parasını ödeyerek göndermeleri gerek ama kargo parasını ben ödüyorum 5 liralık tuşlar için 15 lira kargo parası ödüyorum + garanti kapsamında + kutu içerisinde yedek tuş yok daha doğrusu modelin yanında göndermiyorlar.

Az membranlı klavye temizlemedim. Sorun etmeyin, tuş basımı düzeldiyse bitti gitti. :D
Membran değil mekanik klavye. Basımı düzelmedi hala basımında tuhaflık var. Diğer tuşlar takır takır basarken bu ağır çekimde basıyor gibi. Az çok ne demek istediğimi anlamışsınızdır. Servisi aradım maalesef yapmıyoruz deyip kapattılar.

Membran değil mekanik klavye. Basımı düzelmedi hala basımında tuhaflık var. Diğer tuşlar takır takır basarken bu ağır çekimde basıyor gibi. Az çok ne demek istediğimi anlamışsınızdır. Servisi aradım maalesef yapmıyoruz deyip kapattılar.
Böyle kullanamam yenisini alıcam derseniz demeden önce internete falan bir bakın kendiniz yapmaya çalışın.

Yeni konular

Geri
Yukarı