Sekiro Dark Souls benzeri kolay oyun önerisi

onurzengin0

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, hikayeli oyunlara bir türlü alışamadım şuraya git buraya gel şunu yap bunu yap görevleri beni aşırı sıkıyor. Mesela Skyrim modlarla vs güzel oluyor ama onu oynarkende sıkıyor bir süre sonra. Aslında daha çok Sekiro Dark Souls tarzı oyunlar hoşuma gidiyor fakat o tarz oyunlarda da beceriksiz olduğum için ölüp durunca sıkılıyorsun doğal olarak. Söylediğim oyunlara benzer aşırı zorlanmayacağım karakterimi geliştirebileceğim bir oyun var mı acaba?

Yani ne kadar benzer ve ne kadar kaliteli tartışılır ama Star Wars Jedi: Fallen Order'a bakabilirsin souls-like olarak. Zorlayacağını düşünmüyorum.
Anime görselliği rahatsız etmiyorsa code vein' de olabilir.
Mortal Shell gelişim dışında bayağı andırıyor.
Surge basitti ama sıkılmıştım bayağı ona bakabilirsin.
Ashen oynamadım ama seviliyor belki olabilir.

Yani ne kadar benzer ve ne kadar kaliteli tartışılır ama Star Wars Jedi: Fallen Order'a bakabilirsin souls-like olarak. Zorlayacağını düşünmüyorum.
Anime görselliği rahatsız etmiyorsa code vein' de olabilir.
Mortal Shell gelişim dışında bayağı andırıyor.
Surge basitti ama sıkılmıştım bayağı ona bakabilirsin.
Ashen oynamadım ama seviliyor belki olabilir.
Mortal Shell'in animasyon anlamında problemi vardı ben ilk aldığımda. Bu yüzden önce bir bakmak lazım. Malum bu tarz dikkat gerektiren ve rakibin animasyonlarını takip etmeniz ve milisaniyelik refleks ile cevap vermeniz gerekiyor.

Star Wars Jedi: Fallen order deneybilirsiniz şu an 103TL Steam'de veya EA Play alıp oynayabilirsiniz 1 ay boyuncu bir deneyin derim souls like benziyor ancak çok daha kolay bir oyundur kendisi.

Dark Souls ve Sekiro'nun türü souls-like. Ve souls-like oyunların özellikleri zor olmaları. Ama souls-like oyunlar arasında en kolay oyun bana göre Sekiro ve Dark Souls 2 onları oynayabilirsin.
İkisini de en az 6 kere bitirmişimdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı