Sekiro: Shadows die twice hilesiz oynamak istiyorum ama olmuyor

Örnek: Kelebek leydisinde ( Türkçe yamalı oynuyorum İngilizce ismini yazmaya üşendim :D ) 5 saat takılmıştım o ana kadar hiç hile açmamıştım ama açtım ve geçtim Boss'u.

Benim planım şu ilk önce hileli bitirip 2.oynayışımda hilesiz bitirmek amaç oyunu kavramak ( ayrıca koskoca Enis Kirazoğlu bile hile yapıyorsa ben neden yapmıyayım :)
Ben çoğu oyunu öyle bitirdim. En azından ölümsüzlük değil de eşya falan bas, can potu vs. Daha rahatlarsın.

Ben çoğu oyunu öyle bitirdim. En azından ölümsüzlük değil de eşya falan bas, can potu vs. daha rahatlarsın.

Bende öyle bitirmeyi planlıyordumda kullandığım tr*nier'de bulamadım öyle bir şey.
Ben çoğu oyunu öyle bitirdim. En azından ölümsüzlük değil de eşya falan bas, can potu vs. daha rahatlarsın.

Bu arada Sekiro dışında hiçbir oyunda hile yapmadım :D alışığım yani taktiksel dövüşe severimde.

Olabilir ancak bende Enis Kirazoğlu gibiyim ilgimi çekiyor oyun şimdi Dark Souls 1'e başlıyorum bakalım yapabilecek miyim?
Kararına saygı duyuyoruz. Fakat o tür oyunlar inan uğraşılmaz dostum. Bi yerden sonra sinir ediyor. Yarış oyunlarında salise ile gold madalya almak gibi. Acayip tecrübe, tekrar, el yatkınlığı lazım. Ben vaktimi aynı bölümü 30 kere oynayarak heba edemem. Bu yüzden oyundan zevk almak için nightmare zorluğa hiç bulaşmıyorum. Hard zorluk yeterli tatmin hissi için. Eğer ille de bitirmem gerekiyorsa basıyorum Fling Trainer'ı god mode açıyorum. Doom eternal dlc'leri acayip zordu, trainer ile bitirdim. Fakat ana oyun daha kolaydı nispeten, onu hilesiz bitirdim zevk almak için. Yani bence sen de vaktini heba etme. Duruma göre hareket et. İlla o oyun yok dünyada, bir sürü zevk alacağın zorlamayan oyun var.

GIT GUD! Bence öncelikle bir Dark Souls 3'e bakın müthiş oyundur. Souls serisini bitirdikten sonra Sekiroya geçersiniz.
Olabilir ancak bende Enis Kirazoğlu gibiyim ilgimi çekiyor oyun şimdi Dark Souls 1'e başlıyorum bakalım yapabilecek miyim?
Hocam Souls serisinin en zoru odur. Bir yerde takılacak olursanız Emin Çıtak adlı Youtube kanalının tam çözüm videolarına bakmanızı tavsiye ederim. Oyun içerisinde bol bol dolaşmayı heryeri didik didik etmeyi unutmayın yoksa sıkıntı çekebilirsiniz.

images (3).jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı