Sekiro'da Boss'u bulamıyorum

resyltalha

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İnternetten birkaç Walktrought videosu izledim normalde bu adamın olmaması gerek. Oraya gidip E yaptıktan sonra 1-2 ara sahne ile boss Fight'in başlaması lazım ama bende öyle değil. Adamla 40 defa konuştum, sorun nedir?

Sekiro 9.01.2022 14_32_21.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradan önce bir yere gidip miniboss kesmen gerekiyor. Nerede olduğunu tam olarak hatırlamıyorum ama dediğim gibi. Miniboss bulup kesmen lazım. Sonrasında bu adam kaybolacak ve orada zil olacak. O zille gidiceksin sıradaki Boss'a.

Buradan önce bir yere gidip miniboss kesmen gerekiyor. Nerede olduğunu tam olarak hatırlamıyorum ama dediğim gibi. Miniboss bulup kesmen lazım. Sonrasında bu adam kaybolacak ve orada zil olacak. O zille gidiceksin sıradaki Boss'a.
Şu zırhlı adamı soruyorsan onu çoktan kestim.

O değil bu örümcek gibi olan Miniboss'u kesmen lazım. Yerini bilmiyorum ama sanırım kesmen gereken şey o. (O bölgede 1 tane daha olması lazım. Kale gibi bir yerin içinde. Sadece en üstten girebiliyorsun.)
Bir videoda o yaratığın konumunu buldum, kestim ama değişen bir şey yok.
O değil bu örümcek gibi olan Miniboss'u kesmen lazım. Yerini bilmiyorum ama sanırım kesmen gereken şey o. (O bölgede 1 tane daha olması lazım. Kale gibi bir yerin içinde. Sadece en üstten girebiliyorsun.)
Ayrıca sempou saklı metnini de buldum fakat adam hala yerinde sayıyor.

Son düzenleme:
Maalesef başka bir fikrim yok kusura bakmayın.
Önemli değil, zaman ayırdığınız için ben teşekkür ederim.
Windows 11'den 10'a geçtim birde ne göreyim sekiro savelerim silinmiş. En baştan başlayarak tüm bossları kese kese sorunu düzeltmeye çalışacağım...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı