Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yine yeniden bir Yilmaz Erdogan klasigi.
Hem gülmelik, hem düsünmelik.

Iyi Izlenceler :)
Selamlar. Çok uzun zaman olmuş ama Youtube'daki kayıt silinmiş ve DVD'yi de hiçbir yerde bulamıyorum. Bildiğin bir site varsa benimle paylaşır mısın?

Yakında filmi çıkacakmış. O yüzden kaldırılmış deniyor. Yılmaz erdoğan'ın bu aralar etrafta görünmemesinin sebebi bu sanırım.

Doğrudur filmi çıkacak. Çıkacak çıkacak da DVD satışı da mı yasaklandı arkadaş :D yer yarıldı içine girdi sanki.
Buraya da konu açtım elinde DVD olsan varsa paylaşsın diye. Her gün internetten bakıyorum belki birisi satışa koyar.

Doğrudur filmi çıkacak. Çıkacak çıkacak da DVD satışı da mı yasaklandı arkadaş :D yer yarıldı içine girdi sanki.
Buraya da konu açtım elinde DVD olsan varsa paylaşsın diye. Her gün internetten bakıyorum belki birisi satışa koyar.
Ben korsan olarak bulmaya çalıştım ama sanki bütün sitelere girip banlamış gibiler. Bir site buldum 10-15 ayrı linkte farklı depolama sitelerine yüklemişler, hepsi kaldırılmış. İnternette bir şey arayıp da bulamadığım pek olmazdı...

Merhabalar, elinize geçtiyse benimle de paylaşabilir misiniz?
[email protected]

Geri
Yukarı