Sen kimsin sorusuna verilecek cevap

Xanap

Picopat
Daha fazla  
Ben bir kıza ıstek attım kabul etti GT yaptı sonra bana şey yazmış sen kimsin yanına da soyadımı yazmış kız böyle cana yakın samimi bir kişiliğe benziyor buna ne cevap verebilirim bunu versem nasıl olur?

Sen sorana kadar hiç düşünmemiştim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şaka bir yana, bence direkt kendini tanıt.

Son düzenleme:
Ben çok asosyal oldum önceden sosyaldim şimdi kızlarla konuşmaya çekiniyorum.

Çekineceksen eklemen hata olmuş o zaman. Bir adım atmışsın devamı gelmeli. Bu işlerde çekinmeyen kazanıyor dostum. Dediğim gibi kendini tanıt, onunda tanışası varsa zaten sohbet akar gider. Yoksa sil gitsin.

Çekineceksen eklemen hata olmuş o zaman. Bir adım atmışsın devamı gelmeli. Bu işlerde çekinmeyen kazanıyor dostum. Dediğim gibi kendini tanıt, onunda tanışası varsa zaten sohbet akar gider. Yoksa sil gitsin.
O soruya ne gibi cevap verebilirim işte verdikten sonra devamı gelir

Ben ki sultanların sultanı, hakanların başı, krallara tac giydiren, Allah'ın yeryüzündeki gölgesi ve atalarımın fethettiği Akdeniz'in, Karadeniz'in, Rumeli'nin, Anadolu'nun, Karaman'ın, Rum Vilayeti'nin Zülkadriye'nin, Diyarbekir'in, Kürdistan'ın, Azerbaycan'ın, Acem'in, Şam'ın, Haleb'in, Mısır'ın, Mekke'nin, Medine'nin, Kudüs'ün, Arap ülkelerinin ve Yemen'in ve de ateş saçan mızrağımın ve zafer getiren kılıcımın gücüyle sahip olduğum nice ülkelerin sultanı ve padişahı olan Sultan Süleyman Han'ım.

Geri
Yukarı