Sen kimsin sorusuna verilecek cevap

Ben uzayda milyonlarca yıl oluşmayı bekleyip parçaları evreni baştan sona gezmiş, göklerden sürülmüş, acısıyla mutlusuyla bir süre Dünya denilen bir kayanın üzerinde yaşayıp ölecek olan ve bu süreç içerisinde sana mesaj atma girişiminde bulunan bir insanım.

Kendini tanıt işte, burada ne gibi bir cevap arıyorsun?

Forum asosyal dolu diyorlardı, cidden öyle sanırım. Aga altı üstü kendini tanıtacaksın, neden bu kadar kasıyorsun? Karşında sıradan bir insan evladı var.

Karşısındakini insan sanmıyorlar galiba. :D

Ben tost makinesiyim diyecek halin yok ya adını söyleyeceksin işte. Kendini tanıt sonra şöyle böyle diye. Arkadaş insanlar "nasıl tanışacaklarını" bile forumlardan öğrenecekse iş büyük sıkıntıda. Bu kadar asosyal olmayın.

İkinci bir yöntem:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben Ali, tanıdık geldin istek attım.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Xanap evet öyle yazabilirsin. Birkaç şey daha eklersin, bu kadar büyütmeye gerek yok. İnsanlar konuşarak anlaşıyorlar. Bunun için konu açmak bile çok garip, biraz sosyalleşmeye çalışın(internetten değil, normal hayatta).

Beni bırak asıl sen kimsin diye sor.

Dosya Ekleri

• sen-kimsin-mesela_2054354_m.gif
    sen-kimsin-mesela_2054354_m.gif
    145,1 KB · Görüntüleme: 58

Ben uzayda milyonlarca yıl oluşmayı bekleyip parçaları evreni baştan sona gezmiş, göklerden sürülmüş, acısıyla mutlusuyla bir süre Dünya denilen bir kayanın üzerinde yaşayıp ölecek olan ve bu süreç içerisinde sana mesaj atma girişiminde bulunan bir insanım.

Ben Ali, tanıdık geldin istek attım.

@Xanap evet öyle yazabilirsin. Birkaç şey daha eklersin, bu kadar büyütmeye gerek yok. İnsanlar konuşarak anlaşıyorlar. Bunun için konu açmak bile çok garip, biraz sosyalleşmeye çalışın(internetten değil, normal hayatta).

Beni bırak asıl sen kimsin diye sor.
Tamam beyler oldu bu iş

Geri
Yukarı