Rehber Senelik 1$'a hosting ve domain alma

arda662

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Mersin
Öncelikle merhabalar, iyi forumlar. Nasıl 1$'a senelik hosting ve domain alabiliriz onu göstermeye çalışacağım elimden geldiği kadar. Kendisi şans eseri bulduğum bir site ionos.com. İlk aşama olarak siteye giriyoruz ardından "Hosting>Web Hosting" şeklinde ilerliyoruz. Sonrasında aşağıya doğru kaydırmamızla birlikte gözümüze 1$ kampanyası ilişiyor 😁.
ionos1.PNG

Satın alma işlemini tamamlıyoruz ardından bize 48 saat beklememize ve bu süre zarfında kurulumun yapılacağına dair bir mail geliyor. Performans açısından Awardspace ve Turhost ile karşılaştırdığımda daha performanslı gibi hissettim ben. Ekstra olarak kendi yaşadığım bir sorunu da anlatayım size. 48 saat beklemem gerektiğine dair mail geldikten sonra bekledim yaklaşık bir 55 saat civarında bir süre geçti. Hosting aktive olmadı. Bunun üzerine canlı desteğe yazdım bu durumu, akabinde hostingi aktive ettiler. Siz de benzer bir sorun yaşarsanız bu şekilde çözebilirsiniz.

Umarım faydasını görürsünüz iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son zamanlarda Hosting ve Domain firması arıyordum, ucuz olması da benim için önemliydi. Buna göz atabilirim sanırım, foruma da konu açmıştım aslında fakat çok fazla kişiye ulaşmadı konu, bunu görmem güzel oldu. Teşekkürler. En geç pazartesi almış olurum inşallah. Güvenilirliği konusunda bir bilginiz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı