Seneye Süper Lig'de kuracağınız kadro nasıl olurdu?

starkia

Picopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Ben bir Fenerbahçeli olarak seneye bu kadronun kurulmasını çok isterdim. Sizler?
Adsız.jpg

Ben bir Fenerbahçeli olarak seneye bu kadronun kurulmasını çok isterdim. Sizler?Eki Görüntüle 613068
Böyle bir kadro kurulursa güzel bir hocayla iyi işler yapar ancak 1 altyapı zorunluluğu olduğu için kimi monte edecekler belirsiz. Bana stoperden birisini ilk 11e sabitleyecekler gibi geliyor. Cenk ya da Gürkan olabilir. Ömer Beyaz fiziki tecrübe olarak yetersiz.
Ha bu arada İrfan ve Visca zor. Hele İrfan imkansız maalesef. Ama inşallah onun ayarında bi' topçu alabiliriz.

Ben bir Fenerbahçeli olarak seneye bu kadronun kurulmasını çok isterdim. Sizler?Eki Görüntüle 613068
Dediğin kadronun kurulması çok zor. FM'de editörle bile kuramam o kadroyu.İrfan,Kaan, Ayhan geleceği parlak oyuncular.bize geleceğini beklemem. Olursa süper olur tabiki.
Mevcut kadronun üzerine altyapıdan bir bek, Ferdi sol kanat. Valbuena minvalinde bir sağ kanat. Yıldız, Tecrübeli ve hırslı. Murat sağ bek.
Ve birde hızlı stoper. Elimizdeki Alper,Zajc,tolgay,Tolga gibi oyunculardan kurtulabilirsek formda olan orta saha alınabilir tabi ama yapılması gereken ilk şey bu değil.

Dediğin kadronun kurulması çok zor. FM'de editörle bile kuramam o kadroyu.İrfan,Kaan, Ayhan geleceği parlak oyuncular.bize geleceğini beklemem. Olursa süper olur tabiki.
Mevcut kadronun üzerine altyapıdan bir bek, Ferdi sol kanat. Valbuena minvalinde bir sağ kanat. Yıldız, Tecrübeli ve hırslı. Murat sağ bek.
Ve birde hızlı stoper. Elimizdeki Alper,Zajc,tolgay,Tolga gibi oyunculardan kurtulabilirsek formda olan orta saha alınabilir tabi ama yapılması gereken ilk şey bu değil.
Editörle var olan oyuncuları güncel fiyatına satıp yerine yıldız oyuncular alabiliyorum uygun maaliyete nasıl olmuyo ? Ayrıca o kadronun gerçekte kurulması imkansız visca tek başına 10 milyon zaten digerlerine para kalmaz Fener borçta.

Editörle var olan oyuncuları güncel fiyatına satıp yerine yıldız oyuncular alabiliyorum uygun maaliyete nasıl olmuyo ? Ayrıca o kadronun gerçekte kurulması imkansız visca tek başına 10 milyon zaten digerlerine para kalmaz Fener borçta.
Dostum sadece işin imkansız olduğu anlatmaya çalıştım. Editör varsa herşey mümkündür tabi.

Böyle bir kadro kurulursa güzel bir hocayla iyi işler yapar ancak 1 altyapı zorunluluğu olduğu için kimi monte edecekler belirsiz. Bana stoperden birisini ilk 11e sabitleyecekler gibi geliyor. Cenk ya da Gürkan olabilir. Ömer Beyaz fiziki tecrübe olarak yetersiz.
Ha bu arada İrfan ve Visca zor. Hele İrfan imkansız maalesef. Ama inşallah onun ayarında bi' topçu alabiliriz.
İkiside kolay transferler değil ama ikisinin de Fenerbahçe'de forma giyme isteği var. Zaten bonservis ile bu 2 adamı Süper Lig'de alabilecek bir takım yok. Başkanlar oturup anlaşır, ancak bu şekilde olur.
Yabancı sınırınında etkisiyle bu kadro iyi iş yapar. Galatasaray için.

Eki Görüntüle 613078
İş yapabilir de Trabzonspor, Sörloth'un opsiyonunu alacak. Gözümde çok imkansız transfer bence.
Kadronun kurulması zor evet. Visca, İrfan gibi bonservisi yüksek oyuncular var. Kaan Ayhan'ın takımı küme düştüğü için sıkıntılı bir transfer olacağını düşünmüyorum. Bahsettiğin isimlerden kurtulursak orta saha yerine kanatlara yüklenmeliyiz. Elimizde Mert Hakan, Ozan , Gustavo gibi isimler var zaten.
Hocam Muriç satılmadan zor bu kadro.
Muriç güzel bir fiyata satılırsa 1 seneliğine Cisse'nin gelmesini isterdim. O 1 senede şampiyon olduğumuzu kasaya para girdiğini düşün. Daha iyi transferler yapabiliriz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı