Sennheiser CX200 garanti süreci

Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
okuyorum ben ya
Öncelikle bu markanın kralların en kralı olduğunu belirtmekle ve eğer bir daha kulaklık alırsam (garantiyle kaç kulaklık alırım bilmem :D (!)) ya Sennheiser ya da Bircom alt yapısındaki bir kulaklık almam için bana iyi bir gaz verdiğini söylemek istiyorum.

14 Nisan 2021:
Canım kulaklığım ben güzel güzel Symphony X dinlerken sol kulaklığın sesleri kesilmeye başladı, başıma bir şey geleceğinden 3 gündür şüpheleniyordum zaten, yüksek seste cızırdamalar başlamıştı.
Ben güzel güzel headbang yaparken gitti canım kulaklığım.
Ekşisözlük ve Şikayetvar üzerinden markanın yorumlarının çok iyi olduğunu biliyordum garanti konusunda, dedim vereyim olmazsa da olmaz (Bu arada kulaklığa çok pis sövüyordum o anda).
Kulaklığı Yurtiçi Kargoya testlim ettim ve beklemeye başladım.

15Nisan 2021:
Sabah canlı dersimi ŞOK markalı pembe bir kulaklıkla dinlerken bana SMS'ler gelmeye başladı, baktım Bircom mesaj atıyor, mesajları yazıyorum.
1.Mesaj saat 11.09
Değerli müşterimiz arızalı ürün tarafımıza ulaştırılmış ve xxxxxxxxx kodlu vaka numarası ile işlem başlatılmıştır, en geç 2 gün içinde ilgili geri dönüş sağlanacaktır
2.Mesaj saat 11.09
Mevcut ürününüzün aynisi stokta bulunmadığından yerine muadil olarak Sennheiser CX80s vermeyi planlıyoruz lütfen (bircom nosu) arayarak kararinizi bize bildiriniz
Eh dedim kabul edeceğiz, zaten benim kulaklığa alternatif olarak çıktı bu kulaklık.

Aradım ve onayladığımı belirttim fakat 2 sefer hattan düştüm, herhalde bir sorun vardı hatlarda, başka bir sorun yoktu ama, insanlar kibardı, gereğinden fazla kibardı bile denebilir :D.

Saat 17 gibi kendi maymun iştahlılığımdan dolayı tekrar aradım ve 2 defa hattan yine düştüm, tabi adamlara güveniyorum. Dedim benim takip numaram ne zaman gelecek (tani kibar bir dille) hanımefendi bugün kargoya verilen ürünlerin takip numarasının 1 gün sonra oluştuğunu söyledi, teşekkür edip kapattım.

Bugün (16.04.2021)sabah 9.28de takip numaram geldi ve kontrol ettiğimide kulaklığımın yakınımdaki Yurtiçi Kargo şubesine geldiğini öğrendim. Açıkcası hem yurtiçi hem Bircom istediğimden bile fazla hızlılar, kendimi kral gibi hissediyorum :D.
Demem o ki alıyorsanız BIRCOM’dan alın kulaklığınızı, adamlar tık demeden aldılar iadeyi, Türkiye standartlarına göre mükemmel.
Adamlar tık demedi yahu :D.
Sorularınızı ve yorumlarınızı bekliyorum.
-insanimsi M Friedman (16.04.2021, saat 9.49)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Yurtiçi Kargo kargomu getirdi ve ses kalitesi konusunda çok memnunum. Basslar da tizler de daha iyi.
Kulaklık alacaksanız Sennheiser alın ya da Bircom altyapısındaki bir markadan, böyle garantiyi başka yerde bulamazsınız :D.

Geri
Yukarı