Sennheiser CX300S vs Xiaomi Mi Hybrid Pro 2 HD

Genel olarak laptopta kullanacağım, öyle aman aman bir kulağım da yoktur ama sesler birbirine karışmasın. Güzel denecek bir bass versin yeterli. Kısa bir araştırma sonucu bunları buldum ikisi de sevdiğim markalar Sennheiser'ı 300'e Xiaomi'yi 200'e buldum. Fiyatına göre hangisini önerirsiniz?
Kulak üstü kulaklık tavsiyesine de açığım 300'ü geçmeyecek şekilde.

Hala çok memnunum açıkçası. Bilgisayarda da kullanıyorum gayet güzel. İnceleme yazmıştım faydası olur belki.

- Xiaomi Mi Hybrid Pro 2 HD

Bu ürünün orijinalini internetten bulmak çok zor, yarısından fazlası 1. versiyon uyarlaması ya da yan sanayi ürünler. Benim size bu durumda önerim Sennheiser.

Mi mağazasında var ise oradan alabilirsiniz eğer yoksa Sennheiser düşünün bence.

@painkiller ile @FantastikTürk CX 300s kullanıyordu, yardımcı olabilirler.

Hala çok memnunum açıkçası. Bilgisayarda da kullanıyorum gayet güzel. İnceleme yazmıştım faydası olur belki.

Açıkcası ben o parayı Sennheiser'a veririm. Siz de verin ikilemdeyseniz, daha iyi olduğu bariz.

- Xiaomi Mi Hybrid Pro 2 HD

Bu ürünün orijinalini internetten bulmak çok zor, yarısından fazlası 1. versiyon uyarlaması ya da yan sanayi ürünler. Benim size bu durumda önerim Sennheiser.

Mi mağazasında var ise oradan alabilirsiniz eğer yoksa Sennheiser düşünün bence.
Yardımlarınız ve bilgilendirmeler için teşekkürler. Sennhesier CX300S almaya karar verdim.

@Khaleesi Targaryen Dostum selamlar, kusura bakmayın biraz ara geçmiş fakat eğer aldıysan uzun kullanım testi gibi bir şey olacak. Son durumu nedir kulaklığın, FPS oyunlarında vb. işe yarıyor mu? Ses kasmak amaçlı önerir misin?

Geri
Yukarı