Sennheiser GSP350 999TL

G Pro kulak pedleri değiştirilmeden kullanılmıyor, değiştirilse bile hala fazla sıkıyor yanlardan. Mikrofonu gayet yeterli, üzmez. Yazılım tarafındaki EQ ayarları oldukça detaylı ve iş görüyor (mikrofon tarafı hariç) fakat yazılım bir dönem oldukça sorun yaşatmıştı, sonsuz kurulum gibi bir hatası vardı ama benim başıma kullandığım süreçte hiç gelmedi.

Fakat derseniz ki 1700TL eder mi, kesinlikle etmez. Bunun yerine Sound Blaster G3 ve Arctis Prime almak çok daha mantıklı, sonuç çok daha tatmin edici oluyor.
O sıkma işi çok sıkıntı ya evdeki kulaklığımı o yüzden 2 yıldır kullanmıyorum kulak içi ile takılıyorum :D

O sıkma işi çok sıkıntı ya evdeki kulaklığımı o yüzden 2 yıldır kullanmıyorum kulak içi ile takılıyorum :D

Logitech normalde çok rahat kulaklılar yapıyor. Kılıf değiştiriliyor mu bilmiyorum. Belki değişince iyi olur. Ama bence Logitech daha iyidir. Ayrıca söyleyeyim 1700 liraya sıfırı satılan bir kulaklıktan bahsediyoruz. Her türlü daha iyidir.
Ben Steelseries kullanıyorum. Fiyatları çok artmış. Öneremiyorum. Kendimde İndirimde Logitech bekliyorum beyaz set dizdim kulaklığım eksik.

Arkadaşım gsp 300 kullanıyordu ses kasamıyordu Cloud 2'ye geçti ben Logitech G PRO X Cloud Alpha (Cloud 2 ses kartıyla kullanmıştım) HS50 Pro kullandım ancak en iyisi net Cloud 2 bana göre ses konusunda tabii mikrofon olarak Logitech G PRO X daha iyiydi bu saydıgım modellerden ve yazılımıda gayet güzeldi.

Son düzenleme:
Arkadaşım gsp 300 kullanıyordu ses kasamıyordu Cloud'ye geçti ben Logitech G PRO X Cloud Alpha'yı Cloud 2 ses kartıyla kullanmıştım HS50 Pro kullandım ancak en iyisi net Cloud 2 bana göre ses konusunda tabii mikrofon olarak Logitech G PRO X daha iyiydi bu saydıgım modellerden ve yazılımıda gayet güzeldi.
Youtube u da baya bi taradım 350 den çok ciddi memnundu herkes belki 300 modeli kötüdür.

YouTube'u da bayağı bir taradım 350'den çok ciddi memnundu herkes belki 300 modeli kötüdür.

Gsp 300 ses kartsız onun için belki anakartındaki ses kartı kötü oldugu için tam verim alamadı gsp 350 ses kartlı oldugu için daha iyi ancak Cloud 2 almak bana göre daha mantıklı yanında yedek kumaş pedleri bile geliyor büyük avantaj bence yıllar önce 2011-2014 yıllarında Senheiser HD 201 kazanmıştım blackshot Türkiye adlı oyundan ödül olarak yollamışlardı tabii şimdiki gibi bilmiyordum hangi kulaklık daha iyidir ses kartı var mı yok mu Anakart'daki ses kartı iyi midir kötümü takıp kullanıyordum o zaman gayet iyi ses veriyordu HD 201 oyun kulaklıgı olmamasına rağmen bütçesi olan varsa pişman etcegini sanmam ama 1 yıldan sonra gsp350'nin araştırdıgım kadarıyla pedleri sökülüyormuş yurt dışından kullananların şikayeti bu yönde gördügüm kadarıyla.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı