Sennheiser GSP350 999TL

Tamamen oyun odaklıysan Cloud serisi her zaman her kulaklıktan üstündür ama iş genel kullanıma geldiğinde GSP350 alır götürür. Oyun tarafında da Cloud kadar olmasa da her türlü ses kasarsın.

USB girişli. Üstelik USB Dongle'ın Dolby desteği var, mükemmel bir şey.

Eki Görüntüle 1398570

Dostum bir şey söyleyeyim mi şu an Alpha var, kesinlikle Sennheiser sesleri doğru vermesiyle birlikte harika bir iş çıkarıyor bence tokatlar yani Cloud'u ama Zero'ya göre diyorum tabii GSP serisinin sadece 600'ünü deneme şansım oldu o da çok efsane.

HS35 yerine alınır mı? Eki Görüntüle 1398562

Güzel kulaklığa benziyor ama jaklı, USB olsa daha iyi olmaz mıydı?
Port bilgisinde USB yazıyor hocam.
@Sir Benjamin mahalle kavgasında tekme yiyince bayılan eleman gibi olur HS 35 bunun karşısında, Jack portun varsa takılma al geç :D
Corsair Void Elite ile arasında çok fark var mıdır?
Valla kaçırılmayacak fırsat gibi duruyor ama bütçe kısıtlı şuan :D

Void’i almaman hayırlı olur bence. Çok boş bir kulaklık olduğunu düşünüyorum. Steelseries veya Logitech seçerdim void yerine.
800 tl bandında güzel bir kulaklığı var mı o markaların?
Daha yüksek fiyat bandındalar diye biliyorum.
Blackshark v2'den iyi olduğunu yönleri var mı? Varsa neler?

Blackshark teknik özellikler bakımından daha iyi duruyor.
Ama uygulamada nasıldır bilemem.

800 tl bandında güzel bir kulaklığı var mı o markaların?
Daha yüksek fiyat bandındalar diye biliyorum.
:/ Steelseries için arctis 3 var sanırım o bütçede. Logitechte g435 wireless modeli indirimde o fiyatlara yaklaşıyor. Tüm fiyatlar hakkında net bilgim yok. Ama voidin genel olarak ses kalitesi geride kalıyor diye çok şikayet duyuyorum. Bizzat yakın çevremde bu sorun var. @BerkayZ87 hocam en son G pro kulaklığını satıyordu o da çok iyi bir model zaten en bilindik kulaklıklardan . Ama sıfırını o bütçede bulamazsınız.

Blackshark V2'den iyi olduğunu yönleri var mı? Varsa neler?
GSP350'yi takıp kullanmadım ancak baktığım bütün incelemelerde seslerinin dengeli olduğunu belirtmişlerdi. GSP300 zaten müziklerde falan hep daha iyiydi, detaylara daha çok önem veren bir ürün. GSP300 ile 350'nin de USB ses kartı haricinde farkı yok diye biliyorum.

:/ SteelSeries için Arctis 3 var sanırım o bütçede. Logitech'te G435 Wireless modeli indirimde o fiyatlara yaklaşıyor. Tüm fiyatlar hakkında net bilgim yok. Ama Void'in genel olarak ses kalitesi geride kalıyor diye çok şikayet duyuyorum. Bizzat yakın çevremde bu sorun var. @BerkayZ87 hocam en son G PRO kulaklığını satıyordu o da çok iyi bir model zaten en bilindik kulaklıklardan. Ama sıfırını o bütçede bulamazsınız.

Aslında ikinci el piyasasına baktığımda bulunduğum ilde 2.el sıfıra yakın temiz gözüken Blackshark v2'ler 750 TL'den satılıyor 3 4 kişi var satan G PRO'dan daha iyi gibi teknik özellikler kısımında ama sizce nasıldır bir bilginiz var mı @BerkayZ87 hocam size de sormak isterim zaten 2.eli il dışından alma şansım yok yoksa sizinkini düşünebilirdim hem forumdaşdan tertemiz :D

Aslında ikinci el piyasasına baktığımda bulunduğum ilde 2.el sıfıra yakın temiz gözüken Blackshark v2'ler 750 TL'den satılıyor 3 4 kişi var satan G PRO'dan daha iyi gibi teknik özellikler kısımında ama sizce nasıldır bir bilginiz var mı @BerkayZ87 hocam size de sormak isterim zaten 2.eli il dışından alma şansım yok yoksa sizinkini düşünebilirdim hem forumdaşdan tertemiz :D
Ses kalitesi olarak G PRO daha iyi. Ayrıca G PRO'nun USB Dongle ile Dolby Atmos desteği de var. BlackShark V2'de sanırım USB Dongle ile destek yoktu. G PRO'da deri pad var, BlackShark V2'de kumaş pad var. BlackShark V2'nin arayüzü daha detaylı ve mikrofon EQ sekmesi de var. G PRO'da sadece 5 frekansı değiştirebildiğin sekme var. Kağıt üstü verilere bakarsak BlackShark V2 gerçekten daha üstün gözüküyor ama ses kalitesi yönünde G PRO daha iyi. Direkt olarak rakibi G PRO X ama BlackShark V2'yi paramparça eder o kulaklık.

G Pro kulak pedleri değiştirilmeden kullanılmıyor, değiştirilse bile hala fazla sıkıyor yanlardan. Mikrofonu gayet yeterli, üzmez. Yazılım tarafındaki EQ ayarları oldukça detaylı ve iş görüyor (mikrofon tarafı hariç) fakat yazılım bir dönem oldukça sorun yaşatmıştı, sonsuz kurulum gibi bir hatası vardı ama benim başıma kullandığım süreçte hiç gelmedi.

Fakat derseniz ki 1700TL eder mi, kesinlikle etmez. Bunun yerine Sound Blaster G3 ve Arctis Prime almak çok daha mantıklı, sonuç çok daha tatmin edici oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı