Sennheiser HD 350BT alınır mı?

Merhaba, Sennheiser HD 4.50 sahibiyim. Uzun yollarda kullanıyorum ve gayet memnunum. Hem pasif hem aktif gürültü engellemesi var. Fiyatı geçen hifilife sitesinde 1000 TL'ye kadar düşmüştü. Ben yerinde olsam biraz daha biriktirir onu alırdım.

Merhaba, Sennheiser HD 4.50 sahibiyim. Uzun yollarda kullanıyorum ve gayet memnunum. Hem pasif hem aktif gürültü engellemesi var. Fiyatı geçen hifilife sitesinde 1000 TL'ye kadar düşmüştü. Ben yerinde olsam biraz daha biriktirir onu alırdım.
Bu mu? Sanırım tüm özellikler birebir aynı sadece ANC var.
ANC başarılı mı?

Bu mu? Sanırım tüm özellikler birebir aynı sadece ANC var.

ANC başarılı mı?
Merhaba, evet bu model ve fiyat gayet uygun. Çok iyi indirim yapmışlar. ANC gayet iyi ve uzun süre açık kalsa bile kafa ağrısı filan yapmıyor.

Merhaba, evet bu model ve fiyat gayet uygun. Çok iyi indirim yapmışlar. ANC gayet iyi ve uzun süre açık kalsa bile kafa ağrısı filan yapmıyor.
Ya şimdi bu kulaklığa bu kadar verilir mi diye düşünüyor insan :D. Yani lise öğrencisi olduğum için illa ki bir düşük beyinli insan buna zarar verecek. Malzemesi öyle emanet mi yoksa dayanır mı? Yaşadığım şehir cahil insan kaynıyor zaten.
Siz kaç liraya almıştınız ?
Beats Studio3 Bluetooth Kablosuz Kulaküstü Kulaklık - Matte Fiyatı
Biraz daha para biriktirip bunu mu alsam acaba?
Birde 2 katı fiyatına HD 350 BT'nin.
Neyse o zaman pahalı olsun kaliteli olsun diyerek Sennheiser HD 450 BT için para biriktiriyorum.

Son düzenleme:
Ya şimdi bu kulaklığa bu kadar verilir mi diye düşünüyor insan :D. Yani lise öğrencisi olduğum için illa ki bir düşük beyinli insan buna zarar verecek. Malzemesi öyle emanet mi yoksa dayanır mı? Yaşadığım şehir cahil insan kaynıyor zaten.

Siz kaç liraya almıştınız ?
Beats Studio3 Bluetooth Kablosuz Kulaküstü Kulaklık - Matte Fiyatı
Biraz daha para biriktirip bunu mu alsam acaba?

Birde 2 katı fiyatına HD 350 BT'nin.
Neyse o zaman pahalı olsun kaliteli olsun diyerek Sennheiser HD 450 BT için para biriktiriyorum.
Sorularınızı sırayla cevaplayayım. Malzemesi tamamen plastik ama esnek plastik yani 45 derece açıda bile bükseniz bir şey olmayacak düzeyde. Ben 1400 civarına almıştım. Ondan dolayı şuan fiyatı çok uygun. Beats evet alternatif olabilir ama kullanmadığım için pek bir yorum yapamayacağım çeşitli karşılaştırma sitelerinden bakabilirsin. Şimdiden hayırlı olsun diyelim ama elini çabuk tutsan iyi olur çünkü 2 hafta sonra 1.700 gibi rakamlar görebilirsin. Bu her şey için geçerli sadece bu kulaklık için değil biliyorsun kur çok fazla dalgalanıyor ve fiyatlar çok fazla oynuyor. Umarım en kısa sürede satın alabilirsin.

İyi sosyaller.

Sorularınızı sırayla cevaplayayım. Malzemesi tamamen plastik ama esnek plastik yani 45 derece açıda bile bükseniz bir şey olmayacak düzeyde. Ben 1400 civarına almıştım. Ondan dolayı şuan fiyatı çok uygun. Beats evet alternatif olabilir ama kullanmadığım için pek bir yorum yapamayacağım çeşitli karşılaştırma sitelerinden bakabilirsin. Şimdiden hayırlı olsun diyelim ama elini çabuk tutsan iyi olur çünkü 2 hafta sonra 1.700 gibi rakamlar görebilirsin. Bu her şey için geçerli sadece bu kulaklık için değil biliyorsun kur çok fazla dalgalanıyor ve fiyatlar çok fazla oynuyor. Umarım en kısa sürede satın alabilirsin.

İyi sosyaller.
Parayı topladım. ATM'ye gidiyorum şimdi. Dua edelim de artmasın.

Amazon'da WH-XB 900N çok uygun fiyatta şu an.

Ben de ilk 350BT aldım ama hoşuma gitmedi. İade ettim. Sonra XB900N kulaklığı gördüm Amazon'da. Normalde daha da pahalı ama bayağı ucuzdu, 350BT'ye göre biraz fark ediyordu. Ben de aldım. Gerek rahatlık, gerek hafiflik gerekse ses ve ANC olarak çok daha iyi bir kulaklık.

Bundan da uyguna almıştım ben:

Sennheiser HD 4.50'den -daha iyi bir kulaklık diye düşünüyorum. Bence onun yerine bunu bir düşünün.

Son düzenleme:
Ama içim gidiyor bir kulaklığa o kadar verilir mi diye :D. Ya ne yapsam bilemiyorum ki ses kalitesinde bayağı fark oluyor mu bundan önce hesap 100 TL civarı kulaklık kullandım. Sen memnunmusun bide ANC'si nasıl ?
350 BT Modelinin ANC'si yok ondan dolayı İbrahim bey nasıl bir kıyaslama yaptı bilmiyorum. Ama bahsettiği modelde alternatifler arasında bulundurulabilir. ANC konusunu yukarıda konuşmuştuk ben memnunum tutup bir Bose kalitesi beklememek lazım ama gayet iyi. Sen kulaklığı almadıkça o kalite farkını pek anlayamayacaksın diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı