Sennheiser HD 400S kablosu ayrı alınabilir mi?

Hocam kulaklık girişi normal değil Senheiser'larda değişik her kulaklık olmaz
Mecbur internet araştırıp alacağım
Garantisi bitti

Aynı kulaklıkla aynı sorunu yaşıyorum hocam. 2 hafta önce bir yerden kablo aldım ve beklediğim üzere orijinal değildi. 1,5 hafta içinde bozuldu. Servisi ile konuştuğumda orijinal kablonun stoklarında olmadığını söylediler. Dışarıda yaptırabilir miyim diye kulaklık işi yapan tamircileri buldum, kablonun içindeki teller özelmiş, çok ince kıl gibi telleri var. Biri uğraşmam dedi biri denedi ama yapamadı. Siz ne yaptınız bir çözüm bulabildiniz mi?

Dosya Ekleri

• BAD77C43-A79A-4F3E-A6BC-41AA1023FAAF.png
    BAD77C43-A79A-4F3E-A6BC-41AA1023FAAF.png
    549,4 KB · Görüntüleme: 33
Aynı kulaklıkla aynı sorunu yaşıyorum hocam. 2 hafta önce bir yerden kablo aldım ve beklediğim üzere orijinal değildi. 1,5 hafta içinde bozuldu. Servisi ile konuştuğumda orijinal kablonun stoklarında olmadığını söylediler. Dışarıda yaptırabilir miyim diye kulaklık işi yapan tamircileri buldum, kablonun içindeki teller özelmiş, çok ince kıl gibi telleri var. Biri uğraşmam dedi biri denedi ama yapamadı. Siz ne yaptınız bir çözüm bulabildiniz mi?
hocam bu var ama ben alıp denemedim mağazaya sordum hd 400s çalışırmı girişleri farklı dedim çalışır dediler. yourmdada arkadaşda belirtmiş zaten giriş farklı ama çalışıyor diye

@pentoria @blacklean AliExpress bakabilirsiniz 2.5 to 3.5 kablo lazım yanlışım yoksa

Seçeneklerden 3.5 seçin kablonun uzunluğu size kalmış.
hocam bu olur mu https://www.hepsiburada.com/sennhei...-kablosu-pm-HBC00003AD6SP?magaza=MeldeTicaret

Hocam bu var ama ben alıp denemedim mağazaya sordum HD 400s çalışır mı girişleri farklı dedim çalışır dediler. Yourmdada arkadaşta belirtmiş zaten giriş farklı ama çalışıyor diye.

Hocam bu olur mu https://www.hepsiburada.com/sennhei...-kablosu-pm-HBC00003AD6SP?magaza=MeldeTicaret

Bir ucu 2.5 diğer ucu 3.5 jack kablolar uyumlu olacaktır. Verdiğiniz linkteki kablo uyumludur. Önceden paylaştığım kablo kalitelidir tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı