Sennheiser HD 400s vs Beats urbeats 3

ZİmbAbWeli

Hectopat
Daha fazla  
İyi Sosyaller;
Telefonum Android PC ASUS ikisinde de çok iyi ses almak istiyorum karşılaştırmak biraz saçma ama ikisi arasında kaldım hangisini alayım yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Beats Urbeats 3 hakkında bir fikrim yok ancak Sennheiser hakkında bilgi verebilirim.
Şu an kulağımda HD 400s var. Hifilife adlı siteden 1 hafta önce 440 TL'ye satın aldım.

Kargo gayet hızlıydı ve ürün tertemiz geldi.
Ses kalitesi olarak yıllarca orijinal iPhone kulaklığı kullandım. Başka da kaliteli bir kulaklık deneyimim olmadı. Sonuç olarak ben hayatımda bu kadar temiz bir ses duymadım.
Bass konusunda aşırı iyi olduğunu söyleyemem.
Tiz seslere (benim gibi) hassassan kulaklık tam sizlik.
Çok yüksek ses veremiyor yani yanlışlıkla ses sonda ise kulağınız işkence çekmez.
Ses önleyici muazzam... 5 6 yıllık eski faremin ve arkadaki akvaryum filtresinin sesini duymamak çok mutlu ediyor beni.
Süngerleri çok yumuşak, çok rahat.
Deri olduğundan terleme yapıyor, yaz geldiğinde büyük bir sorun olacak gibi görünüyor.
Kulaklık oyuncu kulaklığı olarak tasarlanmamış. -Sınava hazırlandığımdan pek oyun oynayamıyorum ama bir Call of Duty girdim. El bombası geldiğinde bumm diye patladı ya, işte o zaman keyif aldım.- Tek girişli. Yolda takacaksın rahat rahat, kaliteli kaliteli şarkını dinleyeceksin. (Gürültü önleyici olduğundan riskli olabilir.)
Mikrofonu güzel ama çok iyi denemez kesinlikle.
Sennheiser olduğundan -ses kalitesi konusunda- üzülme ihtimaliniz düşük. 2 yıl içerisinde bir arıza çıkarsa yenisini gönderirler. Yenisini göndereceklerinde tek yapacağınız stokta kalmaması için dua etmeniz çünkü bir üst modeli gönderiyorlar. :)

Not:
Kafanız büyükse önermem, üst tarafı başınızı acıtabilir.
Kulağınız küçük değilse önermem, kulağınızı sarmaz.

Ben çok memnunum, şu an piyasası 550 TL civarında. Alınabilir.

Geri
Yukarı