Serbest dolaşmalı yarış oyunu önerisi

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Steam'de oynanan ve Forza Horizon 4 gibi serbest dolaşmalı yarış oyunu önerisi istiyorum. Forza Horizon 4, Assetto Corsa, Project Cars, Dirt serisi ve NFS Heat ve Payback gibi 300-400 TL olanları istemiyorum. Arkadaşımla oynamayı düşünüyorum ve şehirde arkadaşımla gezmek istiyorum. Hangi oyunu almalıyım? (Direksiyon setim yok.)

Steam'de oynanan ve Forza Horizon 4 gibi serbest dolaşmalı yarış oyunu önerisi istiyorum. Forza Horizon 4, Assetto Corsa, Project Cars, Dirt serisi ve NFS Heat ve Payback gibi 300-400 TL olanları istemiyorum. Arkadaşımla oynamayı düşünüyorum ve şehirde arkadaşımla gezmek istiyorum. Hangi oyunu almalıyım? (Direksiyon setim yok.)
NFS Most Wanted 2012.

Forza Horizon 4 oynamak için böyle yüksek ücretler ödemek zorunda değilsin, Windows için Game Pass hizmeti var içerisinde birçok oyunun bulunduğu. Aylık 5TL'ye almıştım en son, alırsın oynar hevesini alırsın, beğenirsen aboneliğini devam ettirirsin, Game Pass dahilindeki diğer oyunları da deneyimleme şansın olur.

İlk ay 6 ₺ satılan Xbox Game Pass for PC aboneliğini alabilirsiniz.
Forza horizon oyunlarını oynayabilirsiniz. Zaten 1 ay içinde içeriği tüketip sıkılırsınız gibi geliyor. Sıkılmazsanız devamında sadece 30 ₺ ödeyerek farklı oyunlar oynayabilirsiniz.

Geri
Yukarı