Series S alınır mı?

Hocalarım hepinize teşekkür ederim. Depolama sıkıntı olmayacak gibi duruyor olursa da 500 GB HDD alırım USB 3.1. bir de ben burs paralarımla alacağım için ağaç gibi bekleyip 7000 TL olmasını bekleyemem hocam ya. Yani artık PC de kesmiyor Game Pass de alacağım için biraz da konsol bakayım diyorum. Tekrardan sağ olun.

Eğer oyunları HDD'den konsola atmaya üşenmesseniz ortada büyütülecek bir depolama sorunu da kalmıyor ki sadece yeni nesil oyunlarda bu dediğim şeyi yapmak zorundasınız.

@temmuzz, mantık bu hocam. Sadece hafıza kartı bile alınsa, zaten aynı fiyata geliyor.

Series S Türkiye'den almanın tek mantıklı yanı taksitle almak Vatan'dan 24 taksit ile alıp ayda 170 lira gibi bir rakam verip sahip olabiliyorsunuz. Taksit ile alınmayacaksa amazon.de 3300 liraya yolluyor konsolu.
3450₺ PS5 dijital fiyatı zaten ama Series S daha hızlı işlemciye sahip pardon😀😀
@temmuzz, mantık bu hocam. Sadece hafıza kartı bile alınsa, zaten aynı fiyata geliyor.
Üstelik 500gb da değil. Kullanıcıya kalan 350GB falan sanırım.

Amazon Almanya'dan 3450 liraya geliyorsa bana da haber verin hemen alayım. Daha en son 4500 idi.
400 dolar karşılığını hesaplamak zor değil. Link atayım dünyanın çeşitli yerlerinden sorun değil. Ezbere konuşmuyoruz. Haber verelim de siz de alın tabi. Güle güle kullanırsınız😀. İyi günlerde olsun.

@kravuzen, evet hocam. Benim düşüncem budur. Sadece depolama olarak değil. Diğerleri de var. Hala anlamıyorsanız, ben ne yapayım? İsteyen gidip alsın. İleride belki dönüp bakarlar. Ben almam ve tavsiye etmem. Series X alan pişman olmaz.

Elindeki PC'de 7700K olduğunu tahmin ediyorum, eğer 7700K varsa 1050 Ti'yi satıp üstüne koyacağın parayla güzel bir kart alırsın, her oyunu da rahatlıkla oynarsın. Şuanda stoklar sıkıntı da ama biraz beklersen 5700-5700XT gibi güzel bir kart alırsın, 2 kartta tüm oyunları Ultra 60 FPS'de oynatır.

Evde 1080p TV varsa vardır. Yeni alacak birini düşünün artık kim 1080p TV alıyor. Standart 4K TV olmuş salonlarda. 1080p’nin bile altına düşmek zorunda kaldığı aşikar olan bir cihaza o parayı dökmek fakirlik ya da bütçesizlik değil israftır. 3 sene sonra bakar durursunuz. Tv ekranı 4K cihaz 900p, 1080p. Bazı düşük oyunlarda arada 2K, dinamik 4K alıyorum diye avunursunuz. Hiç alınacak cihaz değil. Diğeri pahalı bütçe yok diyeni anlarım ama bu da Türkiye için ucuz bir cihaz falan değil. Bir de artık şu cihazları bu fiyata PC yok diye kıyaslamaktan vazgeçelim. Nintendo Switch alırım daha iyi.
Bir de arkadaşların belirttiği depolama durumu var tabi. Sil sil yeniden yükle ya da içindekine kıyasla kağnı gibi harici disk tak. Geforce Now alırım daha iyi.

400 dolar karşılığını hesaplamak zor değil. Link atayım dünyanın çeşitli yerlerinden sorun değil. Ezbere konuşmuyoruz. Haber verelim de siz de alın tabi. Güle güle kullanırsınız😀. İyi günlerde olsun.

Bu noktada başka şeyler de devreye giriyor hocam. Pazartesi günü Almanyadan alacağım, PS5 kesinlikle temin edilemiyor. Alabilsem bile şu malum kronik problemlerinin olduğu dönemde garantisiz PS5 almak 3 kere daha düşündürürdü. Bu nedenle yaza bıraktım mesela yurtdışından PS5 almayı. Microsoft'un ise global garantisinden ötürü daha tercih edilesi. Yurtdışından Series S almak kesinlikle bedava.

Yeni konular

Geri
Yukarı