Series S alınır mı?

Xbox series s kullanıcısıyım .Bence alınmaz ben satmayı düşünüyorum . Sebepleri : oyunlarda kasması mesela fhz 4 de ağır kasmalar oluyor herzaman olmuyor ama rahatsız edici , kaliteli oyun olmaması xss'teki en iyi oyun bence gears 5 diğerlerinin çoğu kötü, çok ısınması ve hafızasının yetersiz olması.

Xbox series s kullanıcısıyım .Bence alınmaz ben satmayı düşünüyorum . Sebepleri : oyunlarda kasması mesela fhz 4 de ağır kasmalar oluyor herzaman olmuyor ama rahatsız edici , kaliteli oyun olmaması xss'teki en iyi oyun bence gears 5 diğerlerinin çoğu kötü, çok ısınması ve hafızasının yetersiz olması.
Bu paraya alacağın bilgisayarda bunların hiç birini yapamazsın hocam günümüz Türkiye'sinde.

Benim aklimda şey var hocam. TV+direksiyon seti kurup multide ETS tarzi simülasyon gibi bir şey var aklimdada. Fazlada para ver miyim diyorumda konsollar uymuyor sanirsam bu isler icin.

Hocam performans modunda baktım kasma olmuyor fh5 de bile ama bilemedim daha fazla detay verirseniz zahmet olmazsa
PS4'e göre çok cazip tabii. Ama eylül'e kadar fiyatlar, kurlar vs ne olur bilinmez.

Hocam bence artarsa 10 K geçmez yani bu konsol Max 7 K olur bence He bu konsol 10 K olursa diğer cihazlar 20-25 K olur gene bunu alırım ucuz diye her şey artar o zaman

Konsolu ön siparişte almış birisiyim. Cyberpunk, FH4, FH5, It Takes Two, Witcher 3, Hellblade, Halo, Gears 5, RDR 2 vb. oyunları oynadım. Bugüne kadar birkaç anlık durum dışında kasma problemi yaşamadım. Belirttiğim oyunlardan sadece Cyberpunk'ı ayrıca satın aldım. Diğer oyunların hepsini Game Pass ile oynadım. Türkiye için bulunmaz nimet bir cihaz. Series S + Game Pass kombosu için bu cihaz alınır. Fiyat konusu malum. Amazon.co.uk'den ön sipariş ile almıştım cihazı. Vergi iadesiyle birlikte 3600 TL'ye gelmişti.

Konsolu ön siparişte almış birisiyim. Cyberpunk, FH4, FH5, It Takes Two, Witcher 3, Hellblade, Halo, Gears 5, RDR 2 vb. oyunları oynadım. Bugüne kadar birkaç anlık durum dışında kasma problemi yaşamadım. Belirttiğim oyunlardan sadece Cyberpunk'ı ayrıca satın aldım. Diğer oyunların hepsini Game Pass ile oynadım. Türkiye için bulunmaz nimet bir cihaz. Series S + Game Pass kombosu için bu cihaz alınır. Fiyat konusu malum. Amazon.co.uk'den ön sipariş ile almıştım cihazı. Vergi iadesiyle birlikte 3600 TL'ye gelmişti.
Cihaz 3050 laptop ile kapışıyor ama kasma olması beni üzüyor diyecem ama baktım series x ve ps5 de bile oluyor framedrop konsollar daha yeni diye muhtemel ben alana kadar daha iyi oyunlar çıkıp sorunlar giderilir her halde yıl sonuna daha çok var

Tabii ki de alınır PS4 kullandım ve Series S kullandım Series S başka bir boyut be :D hem daha yeni ve daha güncel SSD kullnan ve özgürce SSD'sini değiştirebileceğin bir cihaz kacırmadan al.

Yeni konular

Geri
Yukarı