Series S almaya deger mi?

Ne alaka adam istediği yere harcar parasını istediği eğlendiği bir şey için para harcaması boş değildir. Adamın tek derdi 2 el pes atmak olsa zaten pcden de onu yapabilir bir kol alıp belli ki yeni oyunları kasmadan donmadan oynamak istiyor gelip bomboş yorumlar yapıyorsun.

Agalar ürünü 7100TL'ye Trendyol uzerinden aldim. Satici genellikle tr priz uyumlu urunler, bazilarina donusturucu koyuyoruz sadece goz kontrolu yapip koruyucu bant takiyoruz dediler. Yorumlara baktim fazla sayida alan olmus, agirlikli olarak da iyi yorumlar var. Bakalim nasil gelecek sansima umarim sıkıntısız gelir. Hepinize teşekkür ederim yorumlarınız için. Gene urun geldikten sonra guncelleme yaparim isterseniz

Agalar ürünü 7100TL'ye Trendyol uzerinden aldim. Satici genellikle tr priz uyumlu urunler, bazilarina donusturucu koyuyoruz sadece goz kontrolu yapip koruyucu bant takiyoruz dediler. Yorumlara baktim fazla sayida alan olmus, agirlikli olarak da iyi yorumlar var. Bakalim nasil gelecek sansima umarim sıkıntısız gelir. Hepinize teşekkür ederim yorumlarınız için. Gene urun geldikten sonra guncelleme yaparim isterseniz
Ben de ordan aldım bugün gelmesi bekleniyor benimki de.

Bence alınır. GamePass mı dersin, gamepadin konforluğu mu dersin, konsol kalitesi mi dersin her yönüyle çok iyi. Pc her zaman daha iyi fakat genelde aldığın bir ekran kartı 2 sene sonra yavaştan eskimeye başlıyormuş gibi oluyor. Konsollarda öyle bişey yok. Çoğu uzun ömürlü.

Series S'te FSR teknolojisi varsa iyi performans vermeye devam eder.

Yanlış bir düşünce yapısı. GTX 970 9 yıl önce, 2014'de çıkmıştı. Aşağıdaki videoyu izlemeni öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O zamanlar i3 12. nesil varmıydı ki? :D

Bence alınır. Game Pass mı dersin, gamepadin konforluğu mu dersin, konsol kalitesi mi dersin her yönüyle çok iyi. PC her zaman daha iyi fakat genelde aldığın bir ekran kartı 2 sene sonra yavaştan eskimeye başlıyormuş gibi oluyor. Konsollarda öyle bir şey yok. Çoğu uzun ömürlü.

Series S'te FSR teknolojisi varsa iyi performans vermeye devam eder.

Zaten PC tarafı hep upgrade alan her 2 senede bir kendini yenileyen ekosistem. Konsollar kendi neslini 7 senede bir de sonraki nesille 3 sene yani toplamda 10 sene tek parça götürmeye çalışıyor. AMD FSR acil gelmeli Xbox tarafı bunu daha çok önemsiyor daha çok oyununa getirdi ama Sony çok umursamaz neyine güveniyor onu da çözemedim :)

Geri
Yukarı