Series S çok mu güçsüz?

FPS oyunları dışında kullanmakta zorlanmazsınız, uzun süreli kullanımda da eli ağrıtmıyor benim beklentimden iyi çıktı kontrolcü.

Ama şu noktada üzeceğim kendisini, malzemesinden ötürü aşırı terletiyor eli. O da olmasa çok iyi olurdu.

Hocam benimki terlemiyor. Sizinle alakalı olabilir terleme.

Ya ortamla ya da benimle alakalı o zaman hocam. Çok aşırı terliyor ellerim peçeteyi ıslatacak kadar nedense.

Haziran ayında hayatımda ilk defa konsol kullandım ve o da Xbox Series S oldu grafik kalitesi vs aşırı güzel şu an güncel olarak Cyberpunk 2077, Red Dead Redemption 2 ve Assassin's Creed Odyssey oynuyorum hiçbirinde ne FPS kaybı(Cyberpunk hariç onun kendi içinde sorunlar var çünkü) ne de pikselleşme var görüntü kaliteleri hepsinin çok iyi 60Hz monitörde oynuyorum.
Haziran ayında hayatımda ilk defa konsol kullandım ve o da Xbox Series S oldu grafik kalitesi vs aşırı güzel şu an güncel olarak Cyberpunk 2077, Red Dead Redemption 2 ve Assassin's Creed Odyssey oynuyorum hiçbirinde ne FPS kaybı(Cyberpunk hariç onun kendi içinde sorunlar var çünkü) ne de pikselleşme var görüntü kaliteleri hepsinin çok iyi 60Hz monitörde oynuyorum.

Ekleme yapayım tek eksi yani bu saydığım 3 oyunu 2-3 saatten fazla oynadığım zaman ısınmaya ve ses çıkarmaya başlıyor ama performans düşüşü dediğim gibi yok yine de.
Ama şu noktada üzeceğim kendisini, malzemesinden ötürü aşırı terletiyor eli. O da olmasa çok iyi olurdu.

Terleme sorunun olabilir hocam benim elim hiç terlemiyor mesela hatta tam tersi gayet rahatım.

Series X'e göre grafik ve FPS olarak çok mu kötü? 1080p için.
Series X'i de Series S'i de aktif olarak kullanıyorum açıkçası. Salonda 4K TV'de X, odadaki 1080p monitörde de S bağlı. İkisi de gayet iyi. Yeni nesil oyunları da eski oyunları da sıkça oynadım ikisinde de. Oyunlara da örnek olarak birkaç tane verecek olursam; Valhalla, RDR2, Mortal Kombat 11, Forza 5, Halo Infinite, Resident Evil 8, Guardians Of Galaxy ve Marvel's Avengers örneklendirebilirim. İki konsolda da sıkıntısız çalışıyorlar. Hatta 4K TV'de bir süre Series S ile de vakit geçirdim meraktan, görüntü çok hafif çamur gibi X'e kıyasla ama göze çok batmadı. Ya bir tek şu ışın izleme meselesi S'te asla yok. Işın izleme derdiniz yok ise (bence gerek yok, X'te bile ışın izleme açınca FPS 30'a düşüyor, hiç eğlenceli değil bence o da) S de sizi gayet iyi götürür.

Yeni konular

Geri
Yukarı