Series S depolamasına ne kadar oyun sığar?

Birisi42

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Mars
Merhabalar, Türkiye'den Series S konsolunu alacağım Game Pass ile ancak sorularım var.

-Biz kardeşimle FIFA 21, PES 2021, bir savaş oyunu (belki CoD belki Battlefield belki de R6.), yarış oyunu (ilk bir Payback ya da heat indirir biraz oynar sileriz. Sonra da Forza indiririz, belki de Assetto Corsa veya F1 oynarız biraz.), bir ihtimal de kardeşimin zeka gelişimi için Unravel Two. Belki yarış veya savaş oyunuyla 1 ay dönüşümlü GTA V indiririm. Zaten Unrawel Two çok değildir, onu oynar sileriz. Bunlar sığar mı? Ayrıca bazen dönüşümlü indiririm. Bir de bunlar tek tek kaç GB? İnternette göremedim de.

-Sırf depolama için 3.000 TL ek vermeye gerek var mı?

-AAA çok oynamam ailemin yanında oynayacağım için belki 1, 2 oyun.

Depolama için 3000 TL vereceğine Series X al ama bence yeter 300GB 6 AAA oyun sığıyor içine belirttiğin bütün oyunları tek seferde indirebilirisin.
Hocam herhangi bir kaynak biliyor musunuz peki?
Hocam bir kısmı sisteme ayrılıyor.
4K doku paketleri indirilmediği için 10-15 GB daha az normalden boyutları.

Sistemle 360 GB kalıyor.
Evet hocam ancak bir videoda adam Warzone, R6 falan indirmişti ve dolmuştu. Atıyorum videoyu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Series S'i hiç önermiyorum dostum. Ben de almayı düşünüyordum, neredeyse hiçbir oyunu tam olarak 1440p 120Hz desteklemiyor. Çoğu oyun 1080p düzeyinde ya da desteği yok. Series X daha mantıklı bir seçim olacaktır.

Series S'i hiç önermiyorum dostum. Ben de almayı düşünüyordum, neredeyse hiçbir oyunu tam olarak 1440p 120Hz desteklemiyor. Çoğu oyun 1080p düzeyinde ya da desteği yok. Series X daha mantıklı bir seçim olacaktır.
Hocam aileme danışacağım ancak bizim evde 1080p televizyon var zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı