Series S için 4K televizyon alınır mı?

A Schumacher

Decapat
Daha fazla  
4K televizyon için Series S almak mantıklı mı Series X 4K destekliyor ama ben zaten hep oyun oynamıyorum günde 1 2 saat oda bir ihtimal oynarsam diye almak istiyorum oynayacağım oyunlar genelde FIFA, NBA, RDR, Forza bu oyunlarda 4K TV de rahatsız edici bir görüntü olur mu?

Neden alınmasın? Xbox One ile 4K TV kullanıyorum. TV sadece konsol için alınmaz. Almışken 4K TV almak daha iyi olur. Kötü görüntü falan da oluşmuyor.

4K televizyon için Series S almak mantıklı mı Series X 4K destekliyor ama ben zaten hep oyun oynamıyorum günde 1 2 saat oda bir ihtimal oynarsam diye almak istiyorum oynayacağım oyunlar genelde FIFA, NBA, RDR, Forza bu oyunlarda 4K TV de rahatsız edici bir görüntü olur mu?

Series S'i 4K TV ile kullanıyorum. Gayet memnun olduğumu söyleyebilirim. 4K destekleyen oyun sayısı çok az. Zaten cihazın böyle bir amacı yok. Cihazı 4K TV ile kullanırsanız mevcut görüntüyü 4K'ya upscale (yükseltme) ediyor. Series S- 4K kombinasyonu Series X- 4K veya PS 5-4K kombinasyonu gibi olmaz ama yine de görüntünün gayet iyi olduğunu söyleyebilirim. Başka kullanan arkadaşlar tecrübelerini yazarlarsa daha iyi olur.

Series S'i 4K TV ile kullanıyorum. Gayet memnun olduğumu söyleyebilirim. 4K destekleyen oyun sayısı çok az. Zaten cihazın böyle bir amacı yok. Cihazı 4K TV ile kullanırsanız mevcut görüntüyü 4K'ya upscale (yükseltme) ediyor. Series S- 4K kombinasyonu series X- 4K veya PS 5-4K kombinasyonu gibi olmaz ama yine de görüntünün gayet iyi olduğunu söyleyebilirim. Başka kullanan arkadaşlar tecrübelerini yazarlarsa daha iyi olur.

Sağ olun yorumunuz için icim rahat etti açıkçası.
Neden alınmasın? Xbox One ile 4K TV kullanıyorum. TV sadece konsol için alınmaz. Almışken 4K TV almak daha iyi olur. Kötü görüntü falan da oluşmuyor.

Hocam aslında sorum benim 4K TV de Series S kullanılır mıydı başlığı ben mi düzeltirken hatalı yazdım moderator mu değiştirdi bilmiyorum ama yorumunuz gayet acık yarın sipariş vereceğim.

4K desteklemiyor ki saçma olur.

Arkadaşlar başlıkta hata olmuş ama yorumlarınız ve ilgi alakanız için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı