Series S vs. One X

semih1497

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, yurt dışından bir konsol alacağım. Bu iki model arasında kalmış durumdayım. Şu an 1080p monitör ile kullacağım fakat konsolu mümkün olduğu kadar uzun süre kullanmak istiyorum açıkçası. Series S'in 4K performansının iyi olmadığı söyleniyor. Ben uzun süreli kullanmayı düşündüğüm için ileride 4K monitöre geçme ihtimalim var. Alacağım ülkede de fiyatları hemen hemen aynı. Siz hangisini tavsiye edersiniz?

Merhabalar, yurt dışından bir konsol alacağım. Bu iki model arasında kalmış durumdayım. Şu an 1080p monitör ile kullacağım fakat konsolu mümkün olduğu kadar uzun süre kullanmak istiyorum açıkçası. Series S'in 4K performansının iyi olmadığı söyleniyor. Ben uzun süreli kullanmayı düşündüğüm için ileride 4K monitöre geçme ihtimalim var. Alacağım ülkede de fiyatları hemen hemen aynı. Siz hangisini tavsiye edersiniz?
One x ile yeni oyunları oynamaya kalkarsanız cihazdan uçak sesli bir performans alabilirsiniz. Series S'e gelirsek 2 3 yıllık ömrü var gibi o kadar sağlam değil.

Bence bir nesli zar zor götürebilir.Şuanda 1060 bile çoğu oyunu kasmadan açıyor.
Konsol ile bilgisayar gücünü kıyaslamak yanlış bence, optimizasyon üst düzeyde oluyor konsolda. Series S 4 yıl götürür bence.

Geri
Yukarı