Serious Sam 4 alınır mı?

Left 4 Dead gibi sadece öldürmek için alacağım oyunu hikaye beklentim yok. Oynanışı zevkli duruyor.
Hikaye için demedim zaten ama Serious Sam 2'deki öldür geç olayından aldığım zevki 3'te alamadım mesela. Yani atmosfer de önemli diyeyim.

Grafikleri güzel durmuyor eski bir oyun almak istemiyorum o yüzden.
2 saat içinde zevk almazsanız iade edersiniz. Bence denemekte yarar var ama derdiniz grafikse 4 alın ne diyeyim. Ben 3'ü oynarken 2'deki zevki alamayınca 1 saat oynayıp kapatmıştım. Ancak bu kişiden kişiye değişir.

Left 4 Dead gibi sadece öldürmek için alacağım oyunu hikaye beklentim yok. Oynanışı zevkli duruyor.
Aslında çoğu kişi çocuksu bir oyun olarak bakar bu seriye hatta ben bile genel olarak öyle bakıyorum ancak bu hikaye mevzusunda dediğin gibi bir L4D2 veya Painkiller gibi öldür geçten ziyade basit veya saçma da olsa önüne bir senaryo sunuyor olması içeriğini en azından doldurup, öldürüp geçtiğin NPC'lere de bir anlam kazandırmaya çoğu zaman yetiyor. Ne kadar önemsenir orası tartışılır, açıkçası çok da ilgimi çeken bir yapısı yok ancak gram umrumda değil diyenlerden de değilim desem yalan olmaz.

Bu arada Serious Sam 3'teki berbat bölüm tasarımlarının neden olduğu bunaltıcı kill döngüsü en azından SS4'te biraz daha revize edilmiş durumda, bölümlerin içerisine yerleştirilen çoğu yan görevler ise SS serisinin ana oynanış yapısına farklı bir boyut kazandırmış.

Alınır mı? Dediğim gibi fiyatına bağlı, kitlesine hitap edenler için SS2 kadar olmasa da hala keyifli bir oyun deneyimi sunabiliyor.

Aslında çoğu kişi çocuksu bir oyun olarak bakar bu seriye hatta ben bile genel olarak öyle bakıyorum ancak bu hikaye mevzusunda dediğin gibi bir L4D2 veya painkiller gibi öldür geçten ziyade basit veya saçma da olsa önüne bir senaryo sunuyor olması içeriğini en azından doldurup, öldürüp geçtiğin NPC'lere de bir anlam kazandırmaya çoğu zaman yetiyor. Ne kadar önemsenir orası tartışılır, açıkçası çok da ilgimi çeken bir yapısı yok ancak gram umurumda değil diyenlerden de değilim desem yalan olmaz.

Bu arada Serious Sam 3'teki berbat bölüm tasarımlarının neden olduğu bunaltıcı kill döngüsü en azından SS4'te biraz daha revize edilmiş durumda, bölümlerin içerisine yerleştirilen çoğu yan görevler ise SS serisinin ana oynanış yapısına farklı bir boyut kazandırmış.

Alınır mı? Dediğim gibi fiyatına bağlı, kitlesine hitap edenler için SS2 kadar olmasa da hala keyifli bir oyun deneyimi sunabiliyor.

Şu an indirimde 30 TL gibi uygun bir fiyatı var değer bence.

@Evomind99 Eğer oynamadıysanız Serious Sam 3'e de bakabilirsiniz. 6 lira fiyatı var.

Grafik olarak eski bir oyun değil ve aksiyonu bol. 3 ve 4'ü oynayan biri olarak söyleyebilirim ki 2 oyunun çok bir farkı yok. 4, 3'ün devamı gibi olmuş. Hatta Syberian Myhem direkt devamı sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı