Servis ekran kartını değiştirmiyor

bedirhan duran

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, merhaba.
Ekran kartımı garantiye gönderdim, değişim ya da iade çıktı. Değişim için kartı aldığım firmaya başvurdum.
10 gün önce firmaya gerekli evrakları gönderdim, işleme aldılar fakat her aradığımda yarın sizi arayacağız diyorlar ve hiç aramıyorlar kısacası her gün farklı bir yalan söylüyorlar. Ne yapmamı tavsiye edersiniz? Faturada kartım (GTX 1650) 950TL fakat şu an 3000TL'lerde satılıyor eğer bana stok yok para iade yapacağız derseler üstüne para ekleyip üst model bir kart alma şansım var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Satın aldığın yerin internet satışı varsa stok durumunu kontrol et. Stokta orada varsa durumu anlat şikayette bulunucağını söyle.

Dediğiniz gibi internetten baktım stoklara. Stokları var bugün tekrar aradım garanti ile ilgilenen ekip başka bizim onlardan haberimiz yok vs. vs. Bin tane yalan söylediler. Pazartesi bu hafta size dönüş yapacağız dendi bugünde dönüş olmayınca ben aradım. Yarın sabah veya bugün dönüş yapılacak dedi ve hala arayan yok. Şikayet etsem işler iyice uzayacak. Vallahi ne yapacağımı şaşirdım.
Satın aldığın yerin internet satışı varsa stok durumunu kontrol et. Stokta orada varsa durumu anlat şikayette bulunucağını söyle.

Gaminggentrden aldım ve bu da son alışverişimdi. Gerekirse fiyatın 2 katını veririm başka siteden alırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı