Servise atılacak mail İngilizce olarak nasıl yazılır?

212374

Kilopat
HD350BT kulaklığımı dip ses sorunu olduğundan aldığım gibi servise yolladım.

1. yollayışımda değişim yapıldı. Gelen kulaklıkta da dip ses sorunu vardı ve kulaklık pedinin dikişi yamuktu yeniden yollamamı söylediler.

2. yollayışımda yine değişim yapıldığını söyleyip aynı kulaklığı yolladılar. Yanlışlık olduğunu tekrar yollarsam değişim yapacaklarını söylediler.

3. yollayışımda değişim yaptılar. Gelen kulaklıkta çizikler vardı, pedi kullanılmış gibiydi.

Bircom para iadesi yapmak istiyor kulaklığı 850 TL'ye aldım şu an 1500TL'ye satıyorlar para iadesi almak istemiyorum.

Sürekli defolu ürün yolluyorlar.

HD350BT kulaklığımı dip ses sorunu olduğundan aldığım gibi servise yolladım.

1. yollayışımda değişim yapıldı. Gelen kulaklıkta da dip ses sorunu vardı ve kulaklık pedinin dikişi yamuktu yeniden yollamamı söylediler.

2. yollayışımda yine değişim yapıldığını söyleyip aynı kulaklığı yolladılar. Yanlışlık olduğunu tekrar yollarsam değişim yapacaklarını söylediler.

3. yollayışımda değişim yaptılar. Gelen kulaklıkta çizikler vardı, pedi kullanılmış gibiydi.

Bircom para iadesi yapmak istiyor kulaklığı 850 TL'ye aldım şu an 1500TL'ye satıyorlar para iadesi almak istemiyorum.

Sürekli defolu ürün yolluyorlar.
Bu ne dandik ve sorumsuz bi markaymış aga be

Hello,

I am writing this email to get your assistance about my negative experience with my product. I currently have HD350BT headset and I experienced few issues with it's sound quality. I requested assistance from the local shop but sadly they only made things worse.

At my first attempt, they replaced my product with a new one however it has the same issue with my old one and stitches around the pad were broken. As a result, they asked me to send the new product back and so I did.

After that, they said that they replaced my product with the new one. However they sent the old one again. When I tell them the situation, they said that something went wrong and if I send it back, they will replace it with a new one.

At my last attempt, I sent the product to them just like they said and they replaced it. However the product I received had scratches around it and it was clearly an used product.

As a final result, they offered me a chargeback but I want the brand version of my product.

If you can sort this out for me, I would be grateful.

Kind regards,
"İsim Soyisim".

Bu şekilde düzenlemen gereken yerleri düzenleyerek yollayıp şansını deneyebilirsin. Üstünkörü yazdım fakat işini görecektir.

Geri
Yukarı