Servise gitmiş Huawei D15 geri alınır mı?

casanova

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben geçen hafta Huawei D15 laptop satın aldım. Laptopun fan sesi ilk andan itibaren asla susmuyordu, şarjda ise çok yüksek sesliydi ve ısınıyordu.

Bu yüzden teknik servise götürdüm ve 4 gün sonra, yani bugün, bana cihazda herhangi bir sorun olmadığını söylediler.

Şimdi cihazi gidip geri mi alsam, değişim mi talep etsem yoksa iade mi etsem çok arada kaldım. Ne düşünüyorsunuz? Cihaz şarja takılı değilken fan sesi çok rahatsız edici değil ama bilemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben geçen hafta Huawei D15 laptop satın aldım. Laptopun fan sesi ilk andan itibaren asla susmuyordu, şarjda ise çok yüksek sesliydi ve ısınıyordu.

Bu yüzden teknik servise götürdüm ve 4 gün sonra, yani bugün, bana cihazda herhangi bir sorun olmadığını söylediler.

Şimdi cihazi gidip geri mi alsam, değişim mi talep etsem yoksa iade mi etsem çok arada kaldım. Ne düşünüyorsunuz? Cihaz şarja takılı değilken fan sesi çok rahatsız edici değil ama bilemiyorum.

Sıcaklık değerleri var mı hocam elinizde.

Şarjda normal hocam boşta ne kadardı.

40 falan. Aslında normal olabileceğini ben de düşündüm ama sürekli hafif de olsa bir fan sesi olması (hiçbir şey yapmazken) normal mi bilemedim.

Sizce eğer laptopu almaya karar verirsem servisten geleni almamda sorun olur mu? Kontrol ederlerken herhangi bir zarar vermemişlerdir değil mi?

Ya şimdi iade edersem ne alırım onu da bilmiyorum. İndirimle 9500 liraya almıştım, fan sorunu olmasa dört dörtlük cihaz.

Hocam fiyatına baktım 10k olmuş, 500 lira kayıp çok mu günümüzde tartışılır yeri geliyor 100 lira çıkışmıyor. Sizin yerinizde olsam cihazın internetteki performans testlerindeki sıcaklık değerlerine bakarım ve aynı performans testini kendi cihazımda yapardım. Eğer sıcaklıklar paralelse cihazda sıkıntı yoktur. Ama u serisi bir işlemcinin çok güç tüketmediğini varsayarsak YouTube'da 75 derece bana çok geldi bunu da ayrıca belirteyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı