Servise iade istiyorum diye belirtmeli miyim?

WizardTR

Hectopat
Ben Rampage R36 drop kulaklığımı servis raporu almak için gönderdim. Ama aklımda soru kaldı kulaklığın sorunuyla ilgili masaüstü seslerini karşıya iletiyor, hopörlörü çok kötü sorunlu ve kafa ayar metali kendi kendine iniyordu kafamda. Ama ben telefonumu vs yazdığım kağıda iade istiyorum diye bildirmedim veya arayıp söylemedim bana teknisyen değişim veya iade diye hangisini uygun görürse onu verir haber verilir size dedi. Ben şimdi gidip pazartesi arayıp iade istiyorum diye söylemeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Rampage R36 drop kulaklığımı servis raporu almak için gönderdim. Ama aklımda soru kaldı kulaklığın sorunuyla ilgili masaüstü seslerini karşıya iletiyor, hopörlörü çok kötü sorunlu ve kafa ayar metali kendi kendine iniyordu kafamda. Ama ben telefonumu vs yazdığım kağıda iade istiyorum diye bildirmedim veya arayıp söylemedim bana teknisyen değişim veya iade diye hangisini uygun görürse onu verir haber verilir size dedi. Ben şimdi gidip pazartesi arayıp iade istiyorum diye söylemeli miyim?
Eğer firma ithalatçı ise ürünü tamir etmez yenisini yollar. Ben yaşadım Rush markalı bir klavyede biliyorum. Rampage'nin bildiğim kadarıyla kendi garantisi Segment'ti. Değişim yaparlar büyük ihtimal.

Söylemelisin. Ürün iade politikalarına uyuyorsa iadeyi kabul ederler.

Arayıp iade istediğinizi haber vermeniz için neden konu açıyorsunuz ki? Aramanız çok zahmetli veya saçma bir eylem olmaz. Arayın gitsin, kasmayın bu kadar.

Geri
Yukarı